Наполеон кішка: особливості характеру та догляду, фото, харчування, хвороби та здоровя, догляд, зовнішній вигляд, забарвлення, розміри, звички, характер

Наполеон кішка (менует): докладна характеристика породи кішок від А до Я! ТОП-150 фото + цікаві факти про породу
Порода кішки «Наполеон» з’явилася зовсім недавно — лише 1995 року. А історія створення дуже незвичайна. Один американський джентльмен Джозеф Сміт — заводчик, вирішив вивести кішок, які зовні схожі на породу манчкін, яка дуже йому симпатизувала, але з деякими змінами для себе.

Кошенята мали мати акуратну мордочку і дуже маленькі обсяги. Джозеф любив тварин з короткими лапами, що також вплинуло на майбутнє на зовнішній вигляд тварини. Звідси й пішла така назва породи — «наполеон», адже відомо, що тезка цих «малюків» був досить низьким і повненьким, хоча сам кішок не любив і боявся.

Для виведення породи на перших етапах використовували перських кішок та манчкінів. Але процеси схрещування тривали дуже довго і необхідного результату Сміт так і не отримав. Розчарувавшись у своїй витівці, Джо кастрував всіх раніше виведених кішок і роздав їх. Порода набула статусу експериментальної, і інші заводчики продовжили розведення.