Хвороби печінки у котів. Як лікувати? Симптоми, ознаки захворювання, лікування

Хвороби печінки у кішок: всі методи діагностики та профілактики захворювань печінки (гепатит, цироз, гепатоз, холецистит)
Печінка в організмі тварини виконує масу функцій, володіючи при цьому досить вираженою здатністю до регенерації. Невеликі пошкодження печеної тканини можуть протікати непомітно або мінімальними проявами.

Однак, масивна загибель печінкових клітин неминуче веде до розвитку печінкової недостатності, порушення функцій практично всіх органів (серце, головний мозок, нирки).

Функції печінки в організмі

Пічникова тканина унікальна за своєю будовою, саме ця особливість архітектоніки печінкової тканини дозволяє виконувати в організмі такі функції:

  1. Виведення з організму токсичних сполук. Універсальна система окисних ферментів сприяє трансформації отрут і токсинів у нерозчинні речовини та швидкому виведенню їх через кишечник.
  2. Участь у освіті компонентів крові. У печінці синтезується більшість факторів згортання крові, які підтримують баланс гомеостазу.
  3. Виділення жовчі, яка має бактерицидну дію, розщеплює жири на дрібніші фракції, сприяючи травленню.

Синтез білка та білкових фракцій також відбувається лише завдяки печінковій тканині.Тому при пошкодженні органу в першу чергу знижується робота імунної системи (всі відомі антитіла є за природою білками).