Диронет для котів: склад, ціна, інструкція, показання до застосування, дозування

Диронет для кішок – інструкція із застосування з докладним описом механізму дії ліків.

Жовтого кольору рідина – суспензія диронет для кішок – ефективний засіб для виведення паразитів. Звичайна фасування – полімерні десятиміліметрові флакончики з темного пластикового матеріалу. У картонній упаковці також є дозатор – шприц.

Всі відомі паразитні стрічкові та круглі гельмінти можуть бути виведені на будь-якій стадії їх розвитку у представників сімейства котячих, а також собачих порід. Присутні у складі препарату елементи мають згубний вплив на мікрофілярії або личинки паразитів.

Особливості ліки Диронет

Здебільшого така дія спрямована на чутливість рецепторів (ГАМК), а також хлорних каналів. Порушується проведення нервових закінчень імпульсів. Тільки в цьому випадку гарантується загибель паразитів, які отримали параліч.

 • Така концентрація досягає свого максимального значення через дев’ятигодинний період після того, як засіб був введений в організм.
 • При цьому виникає ефект блокування передач нейронів м’язової тканини.
 • Одночасно пригнічуються холінестерази та порушується здатність проникнення через мембрани клітин.
 • Така здатність виявляється вже через дві або максимум чотири години.

Справа в тому, що дія празіквантелу, який також є у складі лікувального засобу, настільки підвищує можливість проникнення через мембрани клітин іонів кальцію, що паразити піддаються мимовільним скороченням мускулатури, і настає параліч.

Відпрацьовані компоненти протягом однієї доби виводяться разом з іншими продуктами відпрацювання з організму. Суспензію відносять до щадних та малонебезпечних речовин, виходячи з його впливу на організми собак та кішок. За ГОСТом – це лише четвертий клас.

Дози, які рекомендовані до застосування згідно з інструкцією до диронета для кішок, не здатні викликати місцеве роздратування. Крім того, повністю виключена можливість інтоксикації та виникнення тератогенної дії.

Застосування та показання

Диронет від глистів для кішок рекомендується до застосування у разі необхідності проведення профілактичних заходів або лікування собак та представників котячих порід від цестодозу та нематодозу.

 • При виявленні подібної недуги у тваринного суспензія дається всередину. Така процедура проводиться один раз.
 • Розрахунок ведеться в такий спосіб – на кожен кілограм живої ваги має бути застосований один мілілітр препарату.
 • Для цього під час годування в ранковий час необхідно зміщувати засіб з кормом тварини.
 • Можна просто скористатися дозатором, щоб ліки безпосередньо потрапили на мовний корінь.
 • До того, як проводити процедуру, необхідно ретельно збовтати вміст флакона.

За відгуками про краплі диронет для кішок найзручніше у його застосуванні – це те, що не потрібно садити кішку на голодну дієту до його застосування. Крім того, вихованець позбавляється малоприємного дійства, пов’язаного із застосуванням різного роду проносних. Все буде виведено із організму природним чином.

Дозування та періодичність

Тварини, вага яких ще не досягла половини кілограма, приймають препарат, в який до застосування безпосередньо було додано до одного або двох мілілітрів близько трьох десятих кип’яченої охолодженої води. Вся суміш добре струшується і задається всередину кішці.

Для профілактики один раз на квартал рекомендується проводити таку процедуру. Крім того, виявлено, що прийом препарату безпосередньо до вакцинації допомагає тварині легше переносити її.

Заходи з лікування повинні проводитись відповідно до зазначених показань. Щоб не було рецидиву і циркуляція комах, що паразитують, в організмі тварини припинилася, необхідно дотримуватися суворої послідовності, даючи суспензію протягом місяця або трьох тижнів один раз у терапевтичній дозі.

 1. Профілактику проводять до початку літа за один місяць.
 2. Це може бути березень або квітень, коли комарине та москітне «нашестя» ще не набуло повної сили.
 3. Потім в інтервалі з квітня по жовтень місяць ліки даються в кількості одного дозування щомісяця.
 4. Загальний курс профілактики рекомендується завершити через місяць після того, як активність комах зійде нанівець. Це може бути жовтень чи листопад.

Протипоказання

У особливо чутливих тварин можуть виникнути при застосуванні суспензії реакції алергічного характеру. Однак, якщо чітко дотримуватися інструкцій та вказівок ветеринара, то звичайне для тваринного дозування не здатне викликати будь-яких явищ побічного плану.

Щодо протипоказань, то вони в основному належать до наступних категорій:

 • Вагітність самки;
 • Період вигодовування грудним молоком свого потомства;
 • Кошенятам, які ще не досягли повноцінного тритижневого віку;
 • Кішкам із зазначеними інфекційними захворюваннями;
 • Тваринам, у яких тільки-но намітилася тенденція до одужання.

Суспензію ніколи не призначають разом із ліками, до складу яких входить гіперазин. Крім того, виключається можливість поєднань із тими препаратами, які здатні інгібувати холіенстеразу.

Вартість препарату

Ціна на диронет для котів становить у середньому двісті тридцять карбованців. Залежно від розташування регіону вона може змінюватись у незначних межах.

Суспензія може застосовуватись протягом одного року, виходячи з допустимих термінів зберігання з моменту випуску препарату.

Окрім того, необхідно ознайомитися з умовами зберігання:

 • Препарат повинен бути недоступним для потрапляння прямого сонячного світла;
 • Бути ізольований від тварин та дітей;
 • Місце зберігання не повинно бути поруч із харчовими продуктами та кормом для кішок;
 • Температурний режим встановлено в діапазоні від нуля до двадцяти градусів за Цельсієм.

Наявність у суспензії елементів рибонуклеату благотворно впливає на здатність травмованих клітин кишечника до швидкого відновлення. При цьому процеси імунної системи в організмі значно стимулюються.

Фото ліки диронет для кішок