Фіприст для котів: інструкція із застосування, протипоказання, відгуки, аналоги препарату

Фіприст для котів (краплі та спрей): розбір складу, ціна + відгуки ветеринарів та власників тварин про ефективність препарату
Фіпріст – лікарський препарат, який використовується для знищення комах-паразитів. Ефективність складу доведена як у теорії, так і на практиці.

Фіпріст продається у вигляді крапель і у вигляді спрею, тому власники домашніх тварин мають можливість вибрати зручнішу для використання форму, враховуючи всі індивідуальні особливості проблеми.

Ціна на фіприст для кішок дуже демократична, що разом з високою ефективністю забезпечує його затребуваність у заводчиків.

Склад та вплив

Головною активною речовиною Фіпріста є фіпроніл, що порушує роботу нервової системи паразитів, що, у свою чергу, призводить до швидкої загибелі комах.

  • При дотриманні всіх інструкцій під час використання всі паразити гинуть за 15-20 годин з моменту застосування.
  • Активний компонент діє контактно, не потрапляючи в організм вихованця, а накопичуючись у шерсті та верхньому шарі шкіри.

Але варто пам’ятати про те, що до складу включені дуже токсичні речовини, тому абсолютно неприпустимо попадання розчину на слизові оболонки очей і в ротову порожнину.