Азинокс для котів: інструкція, ціна, відгуки та ефективність препарату

Азинокс для кішок – розрахунок дозування, склад та принцип дії таблеток від глистів
Чуйний власник, уважний стан свого вихованця, моментально помітить найменші тривожні знаки, що сигналізують про проблеми зі здоров’ям у тварини. Слабкість, відсутність апетиту, дивна поведінка, розлади травлення – кожен із цих симптомів здатний свідчити про зараження кішки паразитами. Постраждати можуть кішки, які мешкають як у приватних будинках, так і в ізольованих квартирах.

Відсутність контактів з іншими тваринами не є гарантією захисту – тому обов’язковими є періодичні профілактичні обробки. Заражені тварини не лише самі страждають від паразитів, а й можуть заразити ними людей, що особливо страшно для сімей, у яких є маленькі діти.

Існує безліч засобів, призначених як для профілактичної обробки тварин, так і для лікування у випадках зараження. До них належить Азінокс – антигельмінтний препарат, особливо ефективний при зараження стрічковими паразитами.

Склад та система дії Азінокс

Головною діючою речовиною є празіквантел. Він здатний знищити паразитів усім етапах їх розвитку, від яєць до дорослих особин. Празиквантел порушує обмінні процеси у клітинах паразитів, впливаючи на рівень проникності клітинних мембран.