Ліарсин для котів та котів: інструкція із застосування, відгуки, ціна, дозування та аналоги ліки

Ліарсин для кішок — вартість ліків, склад, форма випуску та показання до застосування.

Розчин та таблетки Ліарсин для котів – гомеопатичні ліки, що виправляють порушену функцію обміну речовин.

Препарат поєднує сучасні наукові напрацювання та багаторічний досвід застосування гомеопатії. Активні речовини, що містяться в препараті, керують роботою ШКТ та імунної системи.

Лікувальні властивості

Речовини, що містяться в лікарській рідині, позитивно впливають на метаболічну функцію організму. Вони нормалізують обмін білків, вуглеводів та жирів в організмі тварини. Розчин допомагає печінки позбавлятися токсинів і відновлює її життєві функції. Також він стимулює регенерацію тканин.

Ліарсин стабілізує роботу травної системи, нормалізуючи роботу внутрішніх органів. Він допомагає боротися із захворюваннями шлунка та активізує імунний захист організму.

Ліки мають 4 клас небезпеки за ГОСТом і належать до розряду малонебезпечних речовин. Воно не має на організм сенсибілізуючого ефекту та місцевоподразнюючої дії.

Показання до застосування

Препарат Ліарсин призначають за таких проблем зі здоров’ям:

 1. Порушення обміну білків, вуглеводів та жирів в організмі кішки.
 2. Захворювання органів ШКТ: гастрит, гастроентерит, токсична диспепсія.
 3. Хвороби суглобів, що випливають із проблемного травлення та обміну речовин.
 4. Запалення та дегенерація печінки: цироз, дистрофія, гепатит.
 5. Дерматит, дерматоз, фурункульоз та інші шкірні хвороби.
 6. Піропламоз.
 7. Панкреатит підшлункової залози.
 8. Усілякі отруєння.
 9. Захворювання нирок.
 10. Ослаблений імунітет.

Курс лікування Ліарсін прописується в геріатрії з метою профілактики вікових змін в організмі. У тварин в організмі утворюється цілий комплекс порушень.


Старчі хвороби вражають органи травної системи, нирки, печінку. Цей препарат допоможе пом’якшити всі ці незворотні процеси.

Ліки у формі ін’єкційного розчину підійдуть не тільки кішкам, а й собакам, а також худобі – наприклад, коням та коровам. Таблетки призначаються кішкам, собакам та гризунам незалежно від розмірів тварин.


Форма випуску

Ціна на Ліарсин для кішок знаходиться в межах розумного. Він випускається у трьох видах:

 1. Розчин для ін’єкцій у прозорих ємностях із скла з алюмінієвими ковпачками. Розливається у флакони по 10 та 100 мл. Містить хлорид натрію.
 2. Краплі для пролатування, до складу яких входить цукрова крупа та стеарат кальцію. Міститься у крапельницях по 20 мл.
 3. Таблетки у пластмасових баночках з поліетиленовими кришками. У кожному банку міститься 50 штук. Також можуть продаватись у помаранчевих скляних ємностях. Мають білий колір.

Термін придатності Ліарсину – 3 роки з дати виготовлення. Розчин зберігають у сухому місці, захищеному від світла, при температурі від 0°C до 25°C. Після закінчення терміну придатності ліки не можна використовувати.

Склад ліків

У його склад включені діючі речовини:

 1. Арсенікум альбум.
 2. Лікоподіум.
 3. Фосфорус.

Arsenicum Album D12 впливає на кровоносні судини черевної порожнини, пов’язані із сонячним сплетенням. Він спрямований на звуження капілярів, зменшення відстані між ними.


Компонент Lycopodium відповідає за виведення токсинів з організму та лікує хронічні хвороби печінки та нирок. Він містить алкалоїди, які позитивно впливають на всі області організму.

Алкалоїд лікоподин нормалізує артеріальний тиск і сольовий обмін, які порушуються у тварин у похилому віці. Фітостерин стимулює роботу ендокринної, кровоносної, імунної системи. Він виводить із організму зайву кількість шкідливих речовин. Кремній відповідає за детоксикацію печінки та покращує метаболізм білків.

Phosphorus D30 регулює обмінну функцію організму, входячи до складу ферментів, що впливають на глікогенез, жировий метаболізм, розщеплення та синтез крохмалю. Також він блокує жировий стеатоз епітеліальних клітин, зменшує отвори між судинами.


Правила застосування

Інструкція до Ліарсіну для кішок є в кожній упаковці. Ліки підходить для всіх кішок, незалежно від їхньої вікової групи. Воно використовується і на інших домашніх тваринах – на домашній худобі, гризунах та собаках.

 • Ліарсин дається кішкам у вигляді підшкірних ін’єкцій. Також застосовується парентеральний та внутрішньовенний метод введення препарату.
 • При гострій формі хвороби ін’єкції роблять кожну добу, іноді по два рази.
 • Курс лікування триває до зникнення основних симптомів хвороби та нормалізації стану кішки.
 • У разі хронічного захворювання препарат приймається 2-3 рази на тиждень протягом місяця.
 • Домашні кішки та дрібні собаки одноразово вводять від 0,5 мл до 2,0 мл ін’єкційного розчину.

Краплі Ліарсин для кішок призначаються при хворобах ШКТ.

 1. Зазвичай фахівець рекомендує давати кішці краплі 4-6 разів на добу.
 2. Щоб досягти результату лікування за максимально короткий термін, процедура повторюється з проміжком 15 хвилин протягом двогодинного періоду.
 3. При хронічному перебігу хвороби він застосовується 2-3 рази на добу до моменту, коли потрібний ефект остаточно закріпиться.
 4. Лікарська терапія триває не більше місяця, тривалість прийому ліків встановлюється ветеринаром.


Заходи безпеки

У процесі лікування кішки Ліарсін потрібно пам’ятати про стандартні правила, що убезпечують від небезпеки при роботі лікарськими засобами.Якщо не відступатись від написаного в інструкції, застосування Ліарсіна ніяк не позначиться на стані організму, і справа обійдеться без неприємних побічних ефектів.

Якщо у розчину змінилося забарвлення, в нього потрапили сторонні домішки або він заморожувався, його потрібно утилізувати. Те саме необхідно зробити у разі порушення цілісності та герметичності упаковки.

Разом з Ліарсін допускається прийом інших лікарських препаратів. Порожні ємності з розчином, що закінчився, не можна займати харчовими продуктами.

Ін’єкційний розчин слід тримати далеко від дітей і берегти від світла. Температура зберігання – від 0°C до 20°C. Термін зберігання препарату – 3 роки. Ветеринари та господарі залишають масу позитивних відгуків про ліарсин для кішок.

Фото Ліарсіна для котів