Синулокс для котів: інструкція із застосування ліків для котів

Синулокс для кішок (таблетки, суспензія): відгуки, ціна, розбір складу та протипоказань препарату

З давніх-давен відома назва «Амоксицилін». Це засіб синтетичного виробництва з пеніцилінових ряду добре тим, що практично не викликає у тваринного звикання. Воно і ховається за новою назвою синулокс.

Побічні реакції мінімальні, якщо чітко дотримуватися рекомендацій, а ефект від препарату настає швидко завдяки різкому зростанню чутливості збуджуючих елементів до дії пеніцилінових складових.

Такий засіб відноситься до нового покоління медикаментів. Його дія спрямована проти більшості інфекційних захворювань тварин. У тому числі воно здатне лікувати патологію, що виникає у верхніх шляхах дихальної системи. Допомагає під час запалення, що супроводжуються гнійними виділеннями на м’яких тканинах.

Ефективно лікує хвороби суглобів та сечостатеву систему. Він також входить до препаратів, які зарекомендували себе з найкращого боку при лікуванні перелічених захворювань. Створений спеціально для домашніх чотирилапих, він завжди рекомендується до застосування професійними фахівцями у цій галузі. Антибіотик синулокс для кішок призначають переважно при підтверджених ознаках пневмонії, гострій бронхіальній формі. Їм лікують гнійні утворення на поверхні шкіри та артрит.Проведення профілактичних процедур у період після операцій також пов’язане з його застосуванням.
Про що сказано в інструкції

Таблетки не викликають особливих труднощів для прийому. Інструкція до синулоксу для котів докладно описує всі необхідні дії. Спочатку таблетка подрібнюється, а потім підсипається у зазначеному дозуванні за схемою у корм натуральний чи вологий.

Під шкіру або м’язову тканину роблять ін’єкції синулоксу для кішок. Другий спосіб краще виконувати ветеринарного працівника.

 • Він краще знає, куди вводити, а також достатньо підготовлений до хворобливого емоційного прояву тварини.
 • Самостійно можна поставити укол підшкірно. Для цього потрібно трохи відтягнути під лопаткою складку та ввести голку.
 • Попередньо шерсть видаляється, а відкрите місце протирається спиртомістким сімдесятипроцентним розчином.

Варто поспостерігати за дією препарату на предмет виникнення алергії і в цьому випадку звернеться до лікаря негайно.

Як давати синулокс для котів? За правило зазвичай беруть тижневий курс. Таблетки, змішані з їжею, дають вихованцю двічі протягом доби.На один кілограм робиться розрахунок із дванадцяти з половиною міліграмів. Для уколів на таку ж вагу тварини необхідно вводити вісім та сімдесят п’ять сотих міліграма.

Прості застереження

Обширна практика застосування поряд з великою кількістю відгуків професійних фахівців показала, що правильно дотримуючись рекомендацій щодо застосування та точно дотримуючись дозування, жодних ускладнень при проведенні терапевтичних процедур не може виникнути.

Є певні заходи, завдяки яким ефект буде повним, а проблем жодних. Це:

 • Недозволеність порушення дозування у більшу чи меншу сторону. Збудник здатний стати стійким до ліків. Повторна хвороба може спричинити смерть;
 • Тварина має підживитись до того, як йому буде дано препарат. Тоді вдасться уникнути негативних наслідків дисбактеріозу, підтримавши як мікрофлору кишечника. Препарат відрізняється сильним впливом;
 • На препарат не повинні потрапляти прямі сонячні промені. Він не повинен стикатися з вологим середовищем, а також їжею;
 • Зберігання має бути в місці, яке недоступне ні тварині, ні дитині. Температура може бути від трьох до двадцяти п’яти градусів за Цельсієм. З дати випуску препарат активний протягом двох років.

Якщо на дні флакона є видимий осад, то ліки не повинні застосовуватися в жодному разі. До застосування обов’язково ознайомиться з інструкцією.

Робота з лікарським препаратом вимагає суворо дотримання правил особистої гігієни. Розчин для ін’єкції готується у медичних рукавичках.

Будь-який набряк, який виник на мові чи морді – сигнал для негайного звернення до лікаря. Те саме слід зробити, якщо тварині недостатньо повітря, з’явився кашель разом з багатими сльозами.

Ефекти побічного характеру

Однією з таких ознак є виникнення алергії у певних місцях.

 • Також, де вводилася ін’єкція може утворитися інфільтрат.
 • Очі при цьому можуть почервоніти, ніс бути закладений, відкритися рясне відділення слини.
 • Тварина може один раз вирвати. Але, зазвичай, такі небажані фактори викликаються підробкою.
 • Або пов’язані з подальшим розвитком та прогресуванням, що потрапила в організм інфекцією.

Так, де купити оригінал синулоксу для котів?

Вартість та відгуки

Будь-яка ветеринарна аптека, яка має відповідну ліцензію та сертифікат на препарат, є місцем для покупки. Що стосується ціни на синулокс для кішок, то залежно від регіонального розташування вона може змінюватись.
На вартісний коефіцієнт завжди впливає дозування, а також форма, в якій конкретний препарат був випущений.

У середньому відмінності не суттєві. Наприклад, за один флакон можна віддати від ста двадцяти до ста тридцяти карбованців.

Нороклав обійдеться в межах двісті-двісті двадцять за десяток пігулок. Упаковка Флемоклав солютаб коштує від двохсот вісімдесят до трьохсот рублів.

 • Керуючись відгуками ветеринарних лікарів, препарат в основному зафіксував позитивні результати.
 • Лікування на основі цього медикаментозного засобу дало ефективний результат для повного одужання як внутрішніх органів тваринного, так і патологій шкірного покриття.
 • Терапія хвороб, пов’язаних з присутністю стафілококів, виявилася дуже дієвою до повного одужання.
 • Приклади відсутності впливу в основному пов’язані з причиною несвоєчасності проведення початкової стадії курсу лікування.

Фото ліки синулокс для котів