Екс для кішок: інструкція, як застосовувати + відгуки власників тварин

Екс для кішок (краплі або таблетки): коли і скільки давати + відгуки про препарат для регуляції статевого полювання у кішок

Весняна пора року завжди пов’язана у тварин, як диких, так і домашніх з пошуком своєї пари. Щороку ця ласкава пора закликає до спільної насолоди красою оточення, що відкривається.

Хто не знає призовні серенади котів на вулиці в самий, здавалося б, не вдалий час, коли так хочеться відпочити і поспати після напруженого дня. Так зване статеве полювання починає переслідувати своєю настирливістю.

Якщо ви, як господар собаки чи кішки, не будуєте планів зі спаровування свого вихованця, то щоб заспокоїти свої нерви та інстинкти вихованця, найкраще скористатися спеціально розробленими для цього препаратами.

Наприклад, краплі екс для кішок, які без будь-яких ускладнень допоможуть знизити непереборний потяг до протилежної статі в цей період.

Властивості Екс – 5

Хвилюватися господареві щодо того, що природа гормонального засобу може позначитися на здоров’ї та подальшому статевому потягу їхнього улюбленця, зовсім не варто. Так, екс 5т для кішок справді пригнічує дію секрецій статевих гормонів.

Зате жодного впливу на інші процеси гормонального характеру в організмі не має.До того ж застосовуючи подібний контрацептив, вихованець знову набуває порушеної рівноваги своєї психічної емоційної системи.

Адже страждання, які завдають невдоволення бажань в одному з основних інстинктів, завдають великого дискомфорту.

 1. Застосовувати Екс-5 або аналогічний за властивостями екс 7.5 для котів досить просто, тому що обидва вони виробляються в рідкому вигляді.
 2. Ніяких болючих уколів чи пігулок. Досить буде просто «приправити» їм улюблені ласощі та тварину з вдячністю його з’їсть.
 3. Такий дивовижний і чудовий за своєю дією засіб припинить нікому непотрібні страждання разом із тривалими і тривалими «піснями».
 4. Він просто безтурботно насолоджуватиметься співом інших родичів теплими, наповненими ароматами бузку, вечорами.


Призначення

Зазвичай в інструкції зазначено, що засіб призначений для застосування кішками та суками, для того, щоб штучно затримати тічку, перенісши її прихід за часом, або просто перервати її.

Такий захід вважається профілактичним і допомагає уникати випадкових спарювань, які можуть призвести до появи небажаного та позапланового потомства.

Щодо котів та кобелів, то на них такий препарат діє наступним чином.

 • По-перше, помітно зменшуються ознаки статевої активності.
 • По-друге, засіб допомагає тварині та людині спільно скоригувати проблеми в поведінці першого.
 • Помітно знижуються ознаки збудливості, зменшується агресія, не так помітно проявляється гіперсексуальність.

Крім того, практично не виникає потреби в тому, щоб якомога частіше мітити свою територію.

Кому засіб протипоказаний

Для тварин, у яких позначена зайва чутливість до елементів, що входять до складу ЕКС – 5. Крім того, є низка захворювань, при яких не можна використовувати засіб, що знижує ознаки статевого полювання. Це хвороби, пов’язані зі статевою системою. Ветеринар підкаже, що саме.

Не можна застосовувати засіб у випадку, якщо:

 • Тварина у віці, що не досягла статевого дозрівання;
 • На одній із молочних залоз є характерна пухлина;
 • Є діабет;
 • Самка носить потомство або годує його.

Початок першої тічки не найкращий час для того, щоб починати давати препарат. Це пов’язано з тим, що досить проблематично точно визначити, в який час розпочнеться цикл.


Коли ЕКС дається точно за інструкцією, то може виникнути ні явищ побічного характеру, ні ускладнення здоров’я. Єдине до чого треба бути готовим, що тривале використання здатне впливати на характер вихованця не на краще.

Це може бути присутність пригніченого стану, або, навпаки, прояв агресивних якостей. Крім цього, молочні залозки можуть стати більшими, а апетит суттєво зрости. Причина, пов’язана з тим, що тварина помітно набирає у вазі.

Застосування. Зберігання. Відгуки

Препарати ЕКС – 5 та ЕКС 7.5, призначені для котів та собак є білою суспензією.

 • Їх можна давати в примусовому порядку, капнувши кореневу частину мови.
 • Якщо достатньо часу, то найкраще давати з якимись ласощами за годину або дві до того, як тварина зазвичай отримує свою порцію їжі.
 • Струсити флакон необхідно протягом однієї хвилини. Тільки у цьому випадку утворюється однорідна маса.
 • Для того, щоб упорядкувати застосування препарату, треба обов’язково вести відповідні записи, що стосуються початку періоду течки і, відповідно, дату, коли ви почали давати засіб.

Щодо ціни на екс для кішок, то вона варіюється в залежності від російського регіону. В середньому вона становить від ста п’ятдесяти карбованців за один флакон до п’ятисот карбованців.

Зберігати такий засіб треба в місці, де немає прямого сонячного світла. Температура може бути різною, починаючи з п’яти градусів Цельсія до двадцяти п’яти. Термін зберігання від моменту випуску становить один рік.

Відгуки про екс для кішок при правильному використанні позитивні. Є чимало прикладів, коли коти та кішки проживають досить довге життя без зайвих стресів, не мучаючи себе та господарів. Контрацептив щадної дії і характеризується власниками з гарного боку, завдяки ефекту та зручному використанню, оскільки таблетки досить складно дати повністю.


Рекомендується берегти нервову систему тварини, даючи їй, наприклад, на носик кілька крапель. Тоді йому не доведеться відригувати в кутку, ласощі, що не сподобалися на смак. Кіт чи кішка спокійно зможуть злизати засіб самостійно.

Правильно підібрана для вихованця гормональна терапія сприятливо позначиться на способі життя тварини, її звичках, апетиті, і допоможе прожити до двадцяти років, а то й більше.

Досить часто люди йдуть шляхом найменшого опору, роблячи кастрування. Але ця операція та її наслідки не завжди добре позначаються на подальшому самопочутті організму.

Фото ліки Екс для котів