Стоморджил для котів: інструкція із застосування, ціна, відгуки про препарат Stomorgyl

Стоморджил (Stomorgyl) для кішок – показання до застосування та правильне дозування препарату

Лікарі часто призначають препарат Стоморджил для кішок, хворих на протозойні захворювання.

Також його застосовують у лікуванні інфекцій, що виникли через:

 • Клостридій
 • Стафілокока
 • Стрептокока

Ефективність ліків Stomorgyl

Ці ліки ефективно та швидко всмоктуються в кишечник, а також дифундують у плазму крові та слину, досягаючи піку своєї концентрації приблизно за годину.

Цей препарат має ще два найменування: метронідазол та спіраміцин, тому що у його складі є активно діючі речовини з такими назвами.

Крім діючих речовин ліки містять у собі:

 • Білий декстрин
 • Гідроксид алюмінію
 • Стеарат магнію
 • Сорбітол

Стоморджил є антибактеріальним препаратом, пригнічує активність ворожої мікрофлори, особливо ефективно в порожнині рота. метронідазол, що входить до складу препарату, блокує дихальну діяльність бактерій, внаслідок чого вони гинуть.
Протипоказання та нюанси при застосуванні

Стоморджил має лікарську форму у вигляді пігулок жовтого відтінку. Таблетки упаковані в блістер, вкладений у картонну коробку. Препарат є помірно небезпечною речовиною і при дотриманні дозувань не надає жодного негативного впливу на організм.

Протипоказано приймати ці ліки з іншими препаратами, що лікують гострі та хронічні інфекції.

Стоморджіл з обережністю треба приймати кішкам із захворюваннями таких органів, як:

 • Ппечень
 • Серце
 • Нірки

Діючі речовини цих ліків виводяться, як правило, разом з екскрементами і сечею, у кішок, що годують, може виводитися разом з молоком, тому при прийомі препарату кошенят необхідно переводити на штучне вигодовування, або віддати на вирощування іншій кішці, що годує. Не впливає на плід, не провокує викидні.

Курс лікування

Інструкція до Стоморджила для кішок найчастіше додається. Стоморджил приймається перорально, тобто, його потрібно проковтнути. Цей препарат не варто давати тварині без консультації лікаря.

 • Стоморджіл призначається курсом від 5 до 10 днів, все залежить від тяжкості захворювання у тварини.
 • При необхідності, прийом Стоморджилу можна повторювати.
 • Препарат потрібно давати тварині до того, як вона поїсть, тому що в іншому випадку прийом ліків може викликати блювоту.
 • Таблетку не можна потовкти, її можна лише розрізати навпіл за ризиком. Цей антибіотик не можна приймати з іншими препаратами, що активно діють.

Доза прийому ліків розраховуються лише кваліфікованим ветеринарним лікарем у розрахунку на вагу кішки, її вік та ступінь тяжкості хвороби. Стоморджил не викликає побічних ефектів, і при першому прийнятті даного препарату не спостерігається явних дій, так само як і при відміні курсу лікування.

Якщо пропущено прийом ліків, його треба якнайшвидше відновити в тій же дозі, тому що при регулярному прийомі Стоморджилу збільшується ефективність лікування. Якщо було проведено передозування препаратом, у кішки спостерігатиметься блювання, підвищене слиновиділення та стан, що поник.

При алергічній реакції на Стоморджил слід негайно припинити прийом препарату та звернутися до лікаря. Також слід прийняти антигістамін.

Порядок прийому препарату

Через те, що ліки випускаються у формі таблеток, люди часто задаються питанням, як давати Стоморджил кішці. Не секрет, що одному, особливо якщо кішка молода та активна, досить важко дати ліки. Ще складність полягає в тому, що цей препарат гіркий.

Кішки дуже чутливі, і можуть швидко запідозрити недобре.

 • Для початку, вихованця потрібно знерухомити, найчастіше в цих цілях використовують рушник або якийсь інший шматок тканини, в який загортають кішку, щоб вона не могла кусатися або дряпатися.
 • Оскільки препарат випускається у формі таблеток, Стоморджил можна помістити в шматочок м’яса, і спробувати дати з’їсти кішці, але цей спосіб не рекомендується, оскільки знижується ефективність препарату. На жаль, у кішок досить гострий нюх, тому такий трюк спрацьовує дуже рідко.
 • Для кращого проникнення таблетки її варто обмазати соняшниковою, оливковою олією або водою. У жодному разі не намагайтеся заштовхати ліки якнайдалі! Таблетку треба лише проштовхнути до кореня язика, далі спрацює ковтальний рефлекс.

Також є ще один спритний прийом, але він працює тільки з кішками. Таблетку треба покласти на язик і несильно подути в ніс вихованцю, не торкаючись губами. Спрацює ковтальний рефлекс, і препарат потрапить у стравохід.

Споживча інформація про Стоморджил

Препарат ефективно і швидко бореться зі згубними бактеріями, не надаючи при цьому небезпечного чи шкідливого впливу на організм. Проте давати кошеням його протипоказано.

Ціна Стоморджила для котів коливається в районі від 600 до 1400 рублів, все залежить від розміру дози.

Незважаючи на відносну дорожнечу препарату, відгуки про Стоморджил для кішок мають позитивний характер.

 • Власники кішок, яким прописували ці ліки, відзначають швидке відновлення самопочуття вихованця.
 • Кішки після 2-3 днів прийому Стоморджила знову починають виявляти колишній інтерес до їжі, і знову стають активними та грайливими.
 • Препарат потрібно зберігати в темному, сухому та прохолодному місці, далеко від продуктів харчування.
 • Після закінчення терміну придатності Стоморджил необхідно утилізувати.

Людям з індивідуальною непереносимістю компонентів препарату не можна допускати прямих контактів шкіри з цими ліками. Після взаємодії зі Стоморджилом треба вимити руки із милом теплою водою.

Якщо препарат викликав алергію або з якоїсь випадковості потрапив усередину, треба якнайшвидше звернутися до найближчої лікарні, маючи з собою упаковку та інструкцію від цього препарату.

Термін придатності Стоморджилу дорівнює 3 роки. Необхідно берегти цей препарат від дітей та тварин. При порушенні правил зберігання ліки вживати в жодному разі не можна!

Фото ліки Стоморджил для котів