Адвантейдж для кішок: інструкція та відгуки про застосування препарату

Адвантейдж (Advantage) для кішок – показання та рекомендації щодо використання препарату від бліх

Адвантейдж є продуктом у формі крапель на холку, що допомагає запобігти зараженню тварини такими паразитами, як блохи та воші. Завдяки особливій структурі, краплі Адвантейдж здатні максимально рівномірно розподілятися по шерсті тварини, що призводить до загибелі патогенних організмів.

Примітно, що препарат ще протягом місяця після нанесення здатний захищати кішку від бліх та вошей. Це надійний засіб німецького виробництва, створений спеціально для кішок і є абсолютно нешкідливим для них за умови точного дотримання вказаної в інструкції дозування.

Препарат призначений для дорослих кішок вагою понад 4 кг і дуже добре ними переноситься. Для швидкого позбавлення домашнього вихованця від паразитів господареві не потрібно давати йому жодних таблеток.

Властивості

Відмінною перевагою крапель Адвантейдж для кішок є повне позбавлення тварин від паразитів у день використання препарату. Для того, щоб домашній вихованець не міг випадково злизати ліки, його необхідно наносити тільки на область між лопатками, а також біля самої основи шиї тварини.

Препарат діє дуже швидко і вже приблизно через 5 хвилин кількість укусів бліх суттєво знижується, що призводить до покращення самопочуття домашнього вихованця.

Властивість препарату впливати на паразитів, що знаходяться не тільки на тілі кішки, а й у навколишньому середовищі, дозволяє знищити личинок бліх у всіх місцях будинку, де любить проводити час вихованець.


Опис

Адвантейдж є інсектицидним препаратом, головною діючою речовиною якого є 10%-ний імідаклоприд. Це рідина прозорого кольору, що має жовтий або коричневий відтінок, а також має слабкий, характерний для ліків цієї групи запах.

Випускається у спеціальних, зручних у використанні тюбик-піпетках, розфасованих по 4 шт. в упаковці.

Протипоказанням до застосування препарату є вік тварини, а також наявність індивідуальної непереносимості діючої речовини. Заборонено застосування Адвантейджу від бліх для котів, які не досягли 10-тижневого віку.

Цуценят можна лікувати цим препаратом тільки після досягнення ними 8-тижневого віку. Для вагітних кішок і собак, а також тварин, що годують, процедуру обробки від бліх проводять тільки у разі крайньої необхідності під контролем ветеринара.

  • Перевагою даного препарату є його здатність зберігати свою дію навіть у тому випадку, якщо домашній вихованець випадково прогулявся калюжами, потрапив під дощ або довго гуляв мокрою травою.
  • Адвантейдж забезпечує захист всього потомства, якщо виконується обробка тварини, що годує. Застосування препарату в рекомендованих дозах не призводить до шкірно-дратівливих, ембріотоксичних, мутагенних та інших згубних для домашнього вихованця ефектів.

З метою безпеки не слід підпускати тварину до маленьких дітей протягом доби після обробки. Необхідно ретельно вимити руки після завершення процедури та викинути порожні тюбики від ліків у контейнер для сміття.

Фармакологія

Головна діюча речовина Адвантейджа імідаклоприд має інсектицидну дію на вошей та бліх, а також таких комах, як власоїди. Після одноразової обробки тварини протягом місяця відзначається повна загибель комах.

Принцип дії імідаклоприду заснований на його контакті з рецепторами комах, внаслідок чого в їхньому організмі відбувається збій у системі передачі нервових імпульсів, що призводить до загибелі членистоногих.

Після нанесення Адвантейджа він поступово розподіляється по всій поверхні тіла тварини та накопичується у волосяних цибулинах. Цим пояснюється його тривала інсектицидна дія щодо шкірних паразитів. При цьому препарат не всмоктується в кровообіг домашнього вихованця і не завдає йому жодної шкоди.

  • У разі потреби проводять повторну обробку вихованця Адвнтейджем у період сезону активності вошей та бліх.
  • Проте періодичність лікування цим препаратом не повинна бути частіше одного разу на місяць.

У тому випадку, якщо на тлі зараження членистоногими у тварини розвинувся алергічний дерматит, інсектицидні препарати доцільно поєднувати з ліками для симптоматичної терапії.


У поодиноких випадках при злизуванні ліків у тварини може розвиватися підвищене слиновиділення як відповідь рецепторів на її гіркий смак. Така реакція не є симптомом отруєння і зазвичай відбувається протягом декількох хвилин.

Якщо у домашнього вихованця з’явилися алергічні реакції на препарат, його слід ретельно змити проточною водою і, у разі потреби, скористатися антигістамінними засобами.

Спосіб застосування

Препарат Адвантейдж для кішок наноситься на суху, позбавлену будь-яких пошкоджень, шкіру тварини. Акуратно дістають піпетку з упаковки та, тримаючи її у вертикальному положенні, відкручують ковпачок. Після цього прокручують ковпачок на піпетці таким чином, щоб повністю від’єдналася захисна плівка.

На загривку тварини акуратно розсовують шерсть так, щоб була видна шкіра, і після цього розміщують на ній основу піпетки. Щоб нанести ліки, що перебувають у піпетці, на шкіру, досить кілька разів міцно її стиснути.

Обов’язково потрібно записати або запам’ятати дату обробки, щоб не допустити передозування за дуже частого проведення процедури.

  • Важливо стежити, щоб оброблені Адвантейджем домашні вихованці не вилизували одне одного. Такі краплі підходять для всіх порід кішок, а також містять в упаковці спеціальні наклейки для паспорта вихованця.
  • Ветеринари не рекомендують проводити лікування інсектицидами хворих тварин, а також тих кішок, які мають на поверхні шкіри відкриті ранові ділянки.
  • Ці запобіжні заходи необхідні для того, щоб уникнути надходження препарату в кровообіг вихованця та заподіяння шкоди його нервово провідній системі.

Залежно від ваги тварин застосовують інсектицидний препарат того чи іншого дозування, відповідно до інструкції щодо застосування Адвантейджу для кішок. Наприклад, для тварин, чия вага перевищує 8 кг, використовують ліки у дозуванні 0,1 мг.

Профілактика

Регулярне використання препарату Адвантейдж з метою профілактики зараження бліхами та іншими членистоногими допоможе уникнути мук для вашого домашнього вихованця. Адже кішкам доводиться не тільки постійно терпіти свербіж від укусів, але й роздратування, спричинене алергічними реакціями на слину бліх.

Більш того, укуси заражених бліх можуть призвести до появи у кішки глистних інвазій.

Тож регулярна профілактика є запорукою збереження здоров’я та прекрасного самопочуття вашого домашнього вихованця, а бюджетна ціна на адвантейдж для котів робить таку процедуру доступнішою.


Фото Адвантейджа для котів