Кіт Баюн для кішок: інструкція, ціна, відгуки ветеринарів та власників тварин про ліки

Кіт Баюн для кішок (краплі, таблетки): показання та інструкція щодо застосування препарату
Люди одомашнили кішку близько 9,5 тис. років тому на Близькому Сході в районі так званого «родючого півмісяця», де існували найдавніші людські цивілізації (міста-держави стародавньої Месопотамії, Ассирія, Фінікія, Стародавній Єгипет).

Це сталося при переході до осілого способу життя і з розвитком землеробства, коли з’явилися надлишки їжі та виникла потреба їх збереження та захисту від гризунів.Особливості препарату

Це було дуже важливо для людей, оскільки кішки, поїдаючи мишей та інших гризунів, окрім збереження врожаю, суттєво знижували ймовірність поширення інфекційних захворювань, що переносяться останніми.

  • Не даремно в Єгипті одну з найбільш шанованих богинь Баст (Бастет), представляли в образі прекрасної пані з котячою головою. Або навіть безпосередньо в образі цієї чарівної тварини.
  • Вона шанувалася, як дочка Озіріса та Ісіди, покровителька безтурботної веселості, подателька любові та радості життя, божество жіночої родючості та краси, хранителька вогнища.
  • І, звичайно, небесна покровителька котів. Єгиптяни зазвичай славили її у вигляді красуні з котячою головою і систром (музичним інструментом) у руці. А в ногах богині грали чотири кошеня, що символізують родючість.
  • Традиція пов’язувала Бастет з благополучним дозволом від тягаря жінок, людською родючістю та самим Сонцем. Володіла вона двома іпостасями: доброю (з головою кішки) та злою, агресивною (з головою левиці). Погодьтеся, це дуже по-котячому!

Розквіт культу Бастет припав на правління XXII династії. Це з X по III століття до Різдва Христового. А центром культу Бастет був Бубастіс. Характерно, що верховний жрець богині, що має резиденцію в цьому місті, був носієм почесного титулу «Ур-суну», що можна приблизно перекласти, як «Великий лікування».