Кіт Баюн для кішок: інструкція, ціна, відгуки ветеринарів та власників тварин про ліки

Кіт Баюн для кішок (краплі, таблетки): показання та інструкція щодо застосування препарату

Люди одомашнили кішку близько 9,5 тис. років тому на Близькому Сході в районі так званого «родючого півмісяця», де існували найдавніші людські цивілізації (міста-держави стародавньої Месопотамії, Ассирія, Фінікія, Стародавній Єгипет).

Це сталося при переході до осілого способу життя і з розвитком землеробства, коли з’явилися надлишки їжі та виникла потреба їх збереження та захисту від гризунів.Особливості препарату

Це було дуже важливо для людей, оскільки кішки, поїдаючи мишей та інших гризунів, окрім збереження врожаю, суттєво знижували ймовірність поширення інфекційних захворювань, що переносяться останніми.

 • Не даремно в Єгипті одну з найбільш шанованих богинь Баст (Бастет), представляли в образі прекрасної пані з котячою головою. Або навіть безпосередньо в образі цієї чарівної тварини.
 • Вона шанувалася, як дочка Озіріса та Ісіди, покровителька безтурботної веселості, подателька любові та радості життя, божество жіночої родючості та краси, хранителька вогнища.
 • І, звичайно, небесна покровителька котів. Єгиптяни зазвичай славили її у вигляді красуні з котячою головою і систром (музичним інструментом) у руці. А в ногах богині грали чотири кошеня, що символізують родючість.
 • Традиція пов’язувала Бастет з благополучним дозволом від тягаря жінок, людською родючістю та самим Сонцем. Володіла вона двома іпостасями: доброю (з головою кішки) та злою, агресивною (з головою левиці). Погодьтеся, це дуже по-котячому!

Розквіт культу Бастет припав на правління XXII династії. Це з X по III століття до Різдва Христового. А центром культу Бастет був Бубастіс. Характерно, що верховний жрець богині, що має резиденцію в цьому місті, був носієм почесного титулу «Ур-суну», що можна приблизно перекласти, як «Великий лікування».

Таким чином, кішки допомагають нам, людям, уже багато тисяч років. Але оскільки стрес у процесі життя відчувають усі, наш обов’язок допомогти кішкам у боротьбі з його руйнівними для здоров’я наслідками.

 • Наші вусаті та хвостаті вихованці страждають від стресу, особливо за життя у великому місті, так само як і ми.
 • І навіть ще сильніше: вони більшою мірою схильні до тривожності, розладів поведінки, погіршення сну, зниження апетиту та інших неприємностей.
 • Негативний ефект посилюється через їхню тонку натуру та розвинений дар емпатії: Вони дуже сприйнятливі до почуттів та емоційного фону господарів і, взагалі, всього свого оточення.
 • З цієї статті ви дізнаєтеся, як допомогти коту подолати стрес будь-якого походження та уникнути його згубного впливу, як на здоров’я вашого вихованця, так і на вашу власну нервову систему.

У цій справі нам допоможе заспокійливе Кіт Баюн для котів.

Чому така назва

Давньоруські сказання рясніють описами різноманітних фантастичних тварей, прообразами яких є звичні нам тварини. Кіт Баюн – одна з них.

 • Раніше він часто фігурував у казках. А зараз був майже забутий.
 • Однак зберігся цікавий опис цього фольклорного персонажа.

Це – здоровенний (величиною з хорошого коня) кіт-людожер, володар чарівного голосу, за допомогою якого він приспає, заколисує мандрівників, що зустрічаються йому. Він пожирає свої жертви, які не мають сил протистояти цим чарам.

Але той герой, який зможе здолати Баюна, отримає зцілення від усіх недуг, тому що казки Кота мають силу зцілення.

Як ми бачимо, назва препарату вибрана зовсім не випадково: він знімає стрес, тривожність, заспокоює та заколисує.


Від чого він допомагає

Застосування препарату Кіт Баюн для котів доцільно у таких випадках:

 1. Переїзд у нову локацію (наприклад, з міської квартири на дачу та навпаки).
 2. Перевезення будь-яким видом транспорту.
 3. Відвідування ветеринара.
 4. Розлука з господарем або улюбленими членами сім’ї.
 5. Високий рівень шуму (наприклад, ремонт у сусідів).
 6. Участь у виставках.
 7. Агресія з боку тварини (немотивована).
 8. Різні відхилення сексуальної поведінки, включаючи крики кішок (при статевому полюванні) та мічення котами в квартирі.
 9. Гіперактивність.
 10. Нав’язливе вилизування.
 11. Будь-які інші фобії, що спричиняють сильний стрес.
Лікарські форми

Препарат виробляється у таких формах:

 • Краплі Кіт Баюн для кішок;
 • Заспокійливий у пігулках Кот Баюн.
Як давати вашій кішці Кіт Баюн

Належне застосування крапель. Препарат слід застосовувати перорально. Дозування – по 1⁄2 чайної ложки (по 2 мл) три-чотири рази на добу. Тривалість курсу 5-7 днів упродовж місяця. Можна додавати його до води для пиття.

Важливо: Перед використанням флакон з краплями відкорковують і надягають на його горловину крапельницю. Потім наливають лікарський засіб у чайну ложку у суворій відповідності з дозуванням. Після цього краплі можна додати у воду для пиття. Або випоїти коту з ложки у чистому вигляді.

Кіт Баюн не має у своєму складі консервантів.З цієї причини зілля потрібно тримати в холодильнику. Зберігати його можна протягом тижня. Не більше!

 • Для використання препарат слід нагріти до 20-24 градусів за Цельсієм (до кімнатної температури).
 • Після чого інтенсивно збовтати.

Запобіжні заходи, яких слід дотримуватися під час використання препарату.

 • Уникайте передозування препарату без попередньої консультації з фахівцем;
 • Якщо передозування відбулося, припиніть лікування. Дайте коту одну таблетку активованого вугілля і негайно зверніться до фахівця;
 • При роботі з ліками обов’язково надягніть рукавички;
 • Зберігайте препарат у недоступному для дітей місці;
 • Категорично не можна давати препарат тваринам, вік яких не перевищує десяти місяців;
 • Людям категорично забороняється приймати ліки, оскільки вони розроблялися виключно для тварин;
 • Якщо на тлі лікування препаратом коту стало гірше, негайно припиніть прийом ліків;
 • Зберігайте лікарський засіб подалі від джерел тепла (нагрівальних приладів);
 • Для лікування вагітних та годуючих кішок використання препарату можливе виключно з дозволу спеціаліста;
 • Після маніпуляцій із препаратом ретельно вимийте руки гарячою водою із застосуванням мила.

Ціна ліків

Ціна на Кіт Баюн для кішок коливається в діапазоні від 119 до 199 руб. за упакування. У формі крапель препарат, як правило, трохи дорожчий за таблетки. Це цілком розумна ціна за нинішніх часів.

Використовуйте Кіт Баюн для котів, щоб ваш вихованець був здоровий, спокійний і продовжував радувати вас щодня.

Фото препарату Кіт Баюн для кішок