Корм Шеба (Sheba) для кішок: відгуки ветеринарів та незалежних експертів про сухий, вологий корм

Корм Шеба — огляд усієї лінійки кормів для кішок Sheba (опис складу та ціни + поради щодо вибору дозування годівлі)

У природній природі кішки харчувалися м’ясом дрібних тварин (мишами, пташками тощо) у сирому вигляді та різними травами. Тому виходить, що найкраща їжа, що підходить домашнім кішкам – овочі, зелень і сире м’ясо.

Але рідко коли одомашненого вихованця можна нагодувати травою, сирою морквою або капустою, тому почалося виробництво спеціальних кормів, що містять комплекс речовин, необхідних для організму кішок.

Наразі вітрини зоомагазинів ломляться від асортименту такої продукції. Однією з них є котячий корм Шеба, рекламу якого часто транслюють на телебаченні.

Огляд корму

Бренд «Sheba» виготовляється в Таїланді та відмінно зарекомендувала себе у сфері продажу. Компанія виробляє лише вологий корм Шеба та його асортимент мало розширений.

Продукція цієї компанії випускається в консервних банках та пауч-пакетах. Обидва варіанти містять обсяг корму, розрахований однією порцію. Це дуже зручно, так корм не застоюватиметься, а вихованець завжди отримає свіжу їжу.


«Sheba» пропонується у трьох лінійках корму:

 • «Pleasure» – містить м’ясну продукцію будь-якої тварини, риби, птиці, яка приготовлена ​​на пару: Корм ​​цієї лінії випускається в герметичних пакетах;
 • «Classic» – м’ясне філе з риби та птиці. Страви з підвищеним вмістом м’яса упаковані в консервні банки;
 • «Fusion» – м’ясні шматочки двох сортів для розбірливих кішок.

Спеціального призначення та з лікувальним ефектом «Sheba» не випускає кормів. Так що при виборі харчування для свого мурлика краще почитати відгуки про корм Шеба від ветеринарних лікарів.

Корм у пауч-пакетах різноманітний, лінія «Pleasure» може замінити повноцінне харчування, до того ж містить вітамінно-мінеральний комплекс. При цьому вміст м’ясних інгредієнтів мінімальний, але достатньо, щоб задовольнити добову потребу кішки.

Консервована продукція «Fusion» та «Classic» містить велику кількість м’яса (близько 50% від усього обсягу), мінус у тому, що вони не дешеві корми Шеба, в порівнянні з павучами.

Виробники рекомендують годувати вихованця кормом «Sheba» лише як добавку до основного раціону. До того ж, щоб цими ласощами замінити повноцінне харчування, то за добу знадобиться п’ять упаковок, що є дуже накладним для бюджету.

Вміст упаковок виглядає як м’ясо, порізане на шматочки, проте в ньому присутні добавки, які, за запевненнями виробників, натурального походження та корисні кішкам для покращення роботи травної системи.

Візуально з видами упаковок можна ознайомитись, подивившись фото корму для кішок «Sheba».

Склад корму Шеба

Звичайно, основним інгредієнтом є м’ясо, що є відмінною рисою корму «Sheba» серед аналогів в економ-класі. Виробники запевняють, що рибу, птицю та інші сорти м’яса використовують при виготовленні тільки у свіжому вигляді, заморозки виключені.
Окрім м’ясної продукції, до складу корму Шеба входить:

 • Тапіока. Корені маніоки перемелені на борошно є натуральним продуктом, що містить крохмаль. Вона швидко насичує тварину завдяки великому вмісту клітковини, що нормалізує процеси травлення у кішок;
 • Таурін. Дану речовину часто використовують при готуванні дієтичної їжі, вона сприяє покращенню роботи серця, загострює зір та підвищує працездатність ШКТ;
 • Рослинні жири. Вони надають шерсті вихованця блиск;
 • Омега кислоти. Служать для нормалізації процесів обміну речовин;
 • Вітаміни E. Дані добавки покращують регенеративні процеси та виступають як антиоксиданти.

За рекомендаціями ветеринарів у раціоні кішки має бути достатня кількість білків тваринного походження. Корм «Sheba» відповідає даним рекомендаціям, при цьому рослинні білки та соя у ньому відсутні.

Плюси кормів від Sheba

Грунтуючись на відгуках власників та спеціалістів ветеринарних клінік, виходить, що корм «Sheba» повною мірою підпадає під категорію преміум класу. Оскільки містить лише натуральні продукти, що рідко трапляється на ринку кормів для тварин.

До переваг цього харчування можна віднести:

 • У складі лише натуральні м’ясні продукти;
 • При виробництві використовуються тільки свіжі інгредієнти, заморожування виключено;
 • Присутність корисних речовин (таурин, омега кислоти, клітковина, вітаміни);
 • Спеціальна упаковка та особливості рецептури сприяють довгому зберіганню продукту, не втрачаючи корисних властивостей;
 • Великий вибір смаків;
 • Відсутність барвників та шкідливих речовин;
 • Підходить кішкам будь-якої породи з одного місячного віку;
 • Упаковки містять обсяг корму, розрахований на один прийом їжі.

Варто врахувати, що корм «Sheba» не варто поєднувати з рясним питвом, інакше підвищується навантаження на нирки вихованця.


Мінуси корму Sheba

Недоліками можна вважати наступне:

 • Не підходить кошенятам молодше місяця;
 • Висока вартість;
 • Відсутні варіанти раціону спеціального призначення та з лікувальним ефектом;
 • Рекомендовано давати вихованцям тільки як ласощі, а не основного прикорму;
 • Не випускається у вигляді сухого корму.

Специфіка

У лінійці «Sheba» відсутні лікувальні корми, тому їм не бажано годувати хворих, стерилізованих кішок. Його рекомендують давати як ласощі для підтримки шерсті вихованця у відмінному стані, особливо породам з довгою шерстю.

Склад, насичений м’ясною продукцією, сприятливо позначається на життєвих силах великих порід кішок. Виробники запевняють, що «Sheba» можна давати кішкам будь-якої породи.

Цей корм не з дешевих, оскільки належить до преміум класу. Але для дбайливого господаря ціна не є значним критерієм вибору харчування для свого улюбленця, найголовніше, щоб корм був корисним.

Визначити чи підходить корм вихованцю можна за такими ознаками:

 • Багато людей віддають право вибору самій кішці, потім стежать за тим, як її організм переносить певний корм, при цьому звертають увагу на особливості стільця.
 • Треба слідкувати за поведінкою тварини після прийому корму, якщо вона в грайливому та активному настрої і не агресивна, то це означає, що все гаразд.
 • Можна визначити стан здоров’я вихованця за запахом з його пащі, якщо він з неприємним відтінком, то вживаний корм кішці не підходить.
 • За станом вовни також можна визначити, чи підходить цей корм улюбленцю, якщо шерсть блискуча, не сплутується і не линяє, отже обраний відповідний корм.

«Sheba» – корм, що завоював велику популярність серед власників кішок, він належить до категорії преміум класу. Випускається корм тільки у вологому вигляді, упакованому в консервні банки та герметичні пакети.

Призначається для тварин дорослішим за один місяць і без проблем зі здоров’ям. Бажано не робити з нього повноцінне харчування, а лише як ласощі крім основного раціону.

Фото корму Шеба (Sheba)