Корм Felix (Фелікс) для кішок: відгуки, ціна, склад, плюси та мінуси корму

Корм Felix (Фелікс) для кішок — огляд продукції з думкою ветеринарів про склад сухих і вологих кормів

Коли люди вирішують обзавестися котом, вони слабо представляють весь спектр проблем, що очікують. Прийде чимало сил витратити, щоб навчити кошеня ходити в лоток, зробити необхідні щеплення. Але якщо все це можна поступово залагодити, то питання з харчуванням доведеться вирішувати вже в першу годину перебування вдома.

А що запропонувати пухнастому грудочку? Колись давно над цим особливо не замислювалися. Про спеціальні корми для тварин на той час взагалі не чули, тому пригощали кошенят зі свого столу – молочком, сметанкою, дрібно нарізаною ковбаскою, розім’ятою рибкою без кісток.

Але сьогодні можна позбавити себе експериментів з котячим раціоном, купивши в зоотоварах дешеві корми Фелікс для котів.

У кожного власника кішки, безумовно, є своя історія вирощування кошеня, годування дорослої тварини. Цими історіями “кошатники” охоче діляться на спеціалізованих форумах. Але й вашого права на вибір ніхто не скасовував.

 • Чужий досвід можна, звичайно, прийняти до уваги, але пропоновані рішення можуть виявитися занадто дорогими або викликають сумніви щодо складу.
 • Краще діяти, ґрунтуючись на популярності кормів серед масової аудиторії.
 • Дивимось, наприклад, відгуки про корм Фелікс для кішок, залишеними простими власниками тварин, а також ветеринарами.


Відгуки про корм Felix (Фелікс)

 1. Доктор Сашко: «Хоча Фелікс і не можна назвати видатним кормом, за його допомогою можна скласти збалансоване меню щодня. Згадайте себе: змогли б ви щодня харчуватися тільки сухариками та чіпсами, хай навіть найсмачнішими? Вже через пару днів вам захотілося б гарячого супу і гуляшу з гарним гарніром. Запропонуйте кішці не менше 30% вологого корму з бляшанок або павуків, а решта нехай буде якісний сухий корм. Тварина буде достатньою».
 2. Валя, власниця кота: «Мій красень із самого початку був вибагливий – вернув носа від усього, що не запропонуєш. Неохоче підійде до миски, нюхне і з незадоволеним виглядом відійде в кімнату, здригнувшись хвостом. А ось рідкий корм для котів Фелікс відразу припав до смаку. Укладачі зуміли створити справжній шедевр, судячи з поведінки мого Георга. Тепер, коли приходить час обіду, увивається навколо ніг, випрошуючи улюблений корм. І що цікаво, пробувала купувати різні сорти сухого Фелікса, і жодного кіт не відмовився. А від корму з консервної банки Георг взагалі у захваті».
 3. Діляється досвідом Лілія: «Раніше намагалася своєї улюблениці готувати самостійно. Але після того, як кішка відкинула кілька моїх кулінарних витворів, кинула це заняття.Стала купувати сухий та вологий Фелікс у сусідніх зоотоварах. До цього колись давно брала інший вологий корм, але він був схожим на розмочені гранули сухого корму. А Фелікс нагадує справжні шматочки м’яса, приємно пахне курячим бульйоном. Жаль тільки, що там м’яса всього 4%. Але це легко виправити, запропонувавши кішці жменьку справжнього фаршу, коли готуєш собі вечерю».


Позитивні якості

Вивчивши численні відгуки користувачів про котячий корм цього бренду, можна зробити кілька важливих висновків:

 • Харчування має привабливий для тварин запах і смак, а судячи з фото корму Фелікс для котів, і виглядає дуже непогано;
 • Широка поширеність кормів. Пачки та консерви можна купити в будь-якому магазині зоотоварів або навіть у спеціальному відділі супермаркету;
 • Ціна на корм Фелікс виправдана високою якістю;
 • До складу включені всі необхідні мікроелементи та вітаміни;
 • Можна вибирати серед величезної різноманітності смаків.

Нюанси вибору

Покупці кормів цієї торгової марки повинні враховувати деякі проблемні моменти:

 • Справжнього м’яса в кормі явно обмаль;
 • Викликає питання склад субпродуктів;
 • Злаки, включені до складу, у деяких тварин викликають алергію;
 • Щедре використання ароматизаторів може позначитися на здоров’ї кішки;
 • Щоб забезпечити харчування тварини з особливими потребами (надмірна повнота, проблеми з шлунково-кишковим трактом, нирками), доведеться пошукати корми іншої компанії, оскільки під маркою Фелікса такої лінійки харчування немає;


Фелікс відноситься до кормів економ-класу, займаючи останній рядок у «табелі про ранги», де ще присутні корми преміум та супер-преміум класу, а також холістики.

І хоча у своєму класі, як стверджують експерти, він перебуває в числі лідерів, власнику кота треба добре поміркувати, чи варто довгий час пропонувати своєму улюбленцю харчування, яке є «кращим із найгірших».

Докладніше про якість корму Felix (Фелікс)

Класифікація кормів ґрунтується на реальному утриманні м’яса. В одних кормів м’яса є лише 4%, в інших – 45%, а в найкращих – 90%. Але тут не так однозначно.

Описані численні випадки, коли коти вернули ніс від найдорожчого корму з максимальним вмістом м’яса. Навпаки, є чимало прикладів, коли домашні вихованці ледь не б’ються за корм із дуже помірною кількістю курки у складі.

 • Тут, мабуть, треба згадати себе. Взяти, наприклад, копчені ковбаси, що стоять явно дешевші за м’ясо.
 • Однак укладачі рецептури настільки тонко врахували смакові уподобання людини, що ці ковбаси ми охоче їмо.
 • Очевидно, з кормами для тварин справа приблизно така ж. Тобто смак виявляється важливішим від процентного змісту.
 • Інакше чим пояснити, що при 4% курятини кіт мурчить, з апетитом поглинаючи вологий Фелікс?


А якщо порівнювати Фелікс із широко розрекламованим Віскасом, то перевага тим більше виявиться на боці першого. І котячі лікарі охоче рекомендують цей корм своїм відвідувачам.

Єдиний випадок, коли треба подумати про інші корми, – це хвороба тварини.Щоб підтримати кота при цукровому діабеті, хворобах печінки або камінні у нирках, доведеться пошукати щось інше.

Використання

Якщо врахувати, що до складу корму Фелікс для котів включаються лише продукти натурального походження, пропонувати їх своєму улюбленцю можна і як повсякденне харчування, і як ласощі чи підгодовування.

Компанія, яка виробляє ці корми, повідомляє, що риба і м’ясо, що використовуються при виготовленні, проходять строгу перевірку якості, через що за здоров’я вихованця можна не хвилюватися.

Однак ветеринари все ж таки не рекомендують пригощати котів кормами економ-класу щодня довгий час. Спробуйте пошукати щоденний корм серед вищих категорій.

Фото корму Felix (Фелікс) для кішок