Корм Hills (Хіллс) для котів: плюси та мінуси корму, склад, ціна, відгуки

Корм Hill’s (Хіллс) для кішок – всі переваги та недоліки корму з відгуками ветеринарів про склад

Правильне харчування для вихованців має на увазі грамотний розподіл порцій та якісний склад. Таким чином зміцнюється здоров’я, підвищується фізична активність та продовжується термін життя тварини. Сучасний ринок пропонує великий асортимент кормів для котів, проте не кожен товар виправдовує очікування покупців.

Кожен виробник по-своєму розкручує власний бренд. Деякі вдаються до нечесних методів, залучаючи користувачів низькою ціною, але сумнівною якістю продукції.

Щоб вибрати якісний товар, проаналізуйте думки експертів. Для маленьких та дорослих кошенят підходять корми категорії «екстра», «супер-преміум», «преміум-клас». Далі поговоримо про одного з найпопулярніших американських виробників кормів для домашніх вихованців – Hill’s. Розглянемо відгуки про корм Хіллс для котів.

Огляд компанії Hill’s

Компанія Хіллс пропонує корм преміального рівня, що виробляється у США та Нідерландах. Покупець набуває сухого корму або законсервованого.Існують варіанти продукції для лікувально-профілактичних процедур або звичайне повнораційне харчування.

На початку свого розвитку американська компанія була зосереджена на виробництві дієтичного харчування. Ретельно розраховувався баланс поживних речовин, співвідношення мінералів та вітамінів. Провідні ветеринари прагнули створити унікальний продукт, призначений для тварин із хронічними захворюваннями.

Лінійки корму Hill’s

Сьогодні Hill’s поділяє корм на дві категорії:

 • Science Plan – підходить для здорових кішок з активним способом життя та вікової категорії від 1 до 7 років; від 7 до 13 років.
 • Prescription Diet – лікувальний корм Hills для котів, які мають проблеми зі здоров’ям. Ця категорія корму враховує потреби кішки у момент проходження лікувальних процедур при серйозних патологіях. З цієї лінійки корми отримуємо 16 раціонів дієтичного харчування. Ветеринар призначає такий корм під час певного курсу лікування. Дотримуватись дієти слід до абсолютного одужання.

Кожен раціон створювався з метою вирішення певних завдань, пов’язаних із утрудненнями у здоров’ї та життєдіяльністю тварини.

Розширена лінійка корму передбачає цілий комплекс корисного харчування:

 • Корм для здорових кошенят.
 • Корм для тварин з алергією.
 • Корм для звірів із захворюванням шлунка та кишечника.
 • Корм для запобігання можливому ожиренню.
 • Корм для профілактики сечокам’яної хвороби.

Стандартна лінійка кормів надається у великому асортименті і призначена для котів, які не мають проблем зі здоров’ям. Склад корму Hills насичений амінокислотами, вітамінами, мінералами та корисними жирами. Існує окрема лінійка кормів для більш зрілих котів або котів.

Корисність від вологих продуктів харчування виявляється у покращеному апетиті, дермі, шерстному крої та смакових параметрах. Рекомендується комбінувати такий вид корму з більш сухим або додавати як ласощі.
Раціон харчування на кожен день

Сухий корм Хіллс для котів поділяється на певні групи, які відповідають потребам різних вихованців. Найчастіше враховуються вікові обмеження.

 • Одна група в трьох різновидах містить безліч білків, які необхідні підростаючому поколінню. Однак для стерилізованих малюків вміст протеїнів нижчий.
 • Для дорослих вихованців передбачено збалансований корм спеціально для стерилізованих або кастрованих. У цю ж групу потрапляють тварини із зайвою вагою. Для чутливішого травного тракту підбирається окремий асортимент харчування. Існує корм для нормалізації стану шкіри, вовни та травного процесу; для усунення сформованих грудок вовни.
 • Для літніх котів чи кішок потрібний спеціальний корм із збалансованим складом для забезпечення організму необхідними антиоксидантами. Завдяки цьому мінімізуються ризики на розвиток різноманітних патологій. Такі продукти харчування містять злаки та куряче м’ясо.

Питання складу

Продукція Хіллс має різницю всередині самої лінійки кормів. Йдеться про склад харчування, який сформований на основі індивідуальних фізіологічних та вікових відмінностей. Для молодих і старих котиків використовується різний баланс компонентів: калорії, мінерали, вітаміни; поживна та енергетична цінність.

Перед вибором сухого корму звертайте увагу на вагу, вік, породу та індивідуальні особливості вашого вихованця.

Продукцію Hill’s розроблено на унікальних формулах, проте за основу виступає м’ясо курки, телятини; лосось та тунець. Інші варіанти корму містять субпродукти та жирні кислоти.

З злаків у складі найчастіше зустрічається пшениця та рис. Небажаними елементами є соя, кукурудза та пшенична клейковина. Продовжуючи тему складу слід згадати про риб’ячий жир, глютен і буряковий жом. Більш корисні варіанти містять екстракти трав та овочі.

Переважною стороною корму Хіллс є наявність вітамінів А, В, Е, С; мінералів, амінокислот та антиоксидантів. У результаті уповільнюється процес старіння, покращується обмін речовин, знижується ризик онкозахворювань.

Зверніть увагу на низку корисних компонентів, що включають фізичний стан вихованців:

 • Омега-3. Сприятливо впливають на стан шкіри та вовни.
 • Протеїни. Підтримують організм у енергетичному тонусі, формують мускулатуру.
 • Антиоксиданти. У великій кількості містяться в сухому кормі для літніх тварин.
 • Таурін. Насичує організм необхідною енергією. Нормалізується серцево-судинна робота.

Переваги та недоліки

Продукт Хіллс відрізняється від інших економ класів та інших бюджетних рішень рядом привілеїв:

 • Доступна ціна на корм Хіллс для котів, незважаючи на категорію Premium.
 • Великий вибір продуктів для пухнастих друзів.
 • Корм з різними смаками та особливостями, заснованими на індивідуальних потребах тварин.
 • Баланс у складі.
 • Високий рівень енергетичної та поживної цінності.
 • Широка поширеність.

Придбати корм Хіллс можна online або у будь-якому торговому центрі. Зверніть увагу на фото корму Хіллс для котів.

Фото корму Hill’s (Хіллс) для котів