Вітаміни для котів: ТОП рейтинг найкращих вітамінних комплексів 2023 року!

Вітаміни для котів: список кращих вітамінів для шкіри, вовни та підтримання імунітету

Піклуючись про хороший фізичний стан своїх вихованців все більше господарів, ставить питання, які вітаміни давати кішкам, щоб суттєво посилити імунітет і знизити ризик випадання вовни.

Спеціально розроблені комплекси потрібні не тільки вагітним або літнім особинам, але й усім активним тваринам, незалежно від того, стерилізований чотирилапий друг чи ні.

Щоб не помилитися при виборі бренду та купити по-справжньому дієвий препарат, необхідно заздалегідь ознайомитися з порадами експертів із цього приводу. Не менш корисним для новачків буде докладний опис деяких відомих виробників, керуючись наведеними даними, можна уникнути багатьох помилок.

Вибір комплексу вітамінів

Поспішати в момент відвідування спеціалізованого магазину не варто, вітаміни для імунітету кішок підбираються дуже ретельно, враховується вік, вага та стан здоров’я вихованця.

Експерти в цьому питанні радять дотримуватись таких нюансів при виборі препарату:

 1. Призначення засобу. Існує кілька різновидів добавок до раціону для поліпшення загального стану, адаптації після вагітності або оздоровлення вовни.Стерилізованим котам найчастіше впроваджують засоби, що перешкоджають утворенню сечокам’яної хвороби, яка у таких особин здатна швидко розвинутися.
 2. Форма випуску. Цей фактор не менш важливий, найчастіше препарати йдуть у таблетках, але інші види транспортування не виключені, вибирати необхідно найзручніший варіант виконання.
 3. Склад. З основних елементів варто виділити таурін, біотин, комплекс мікроелементів, кальцій та цинк, це не весь список, але на наявність таких складових досвідчені власники чотирилапих друзів дивляться насамперед.
 4. Вартість. Питання індивідуального характеру, економити, зрозуміло, не варто, але й дорогі товари слід підбирати розсудливо, щоб не переривати курс прийому через брак грошей.Не буде зайвим переглянути доступні відгуки про вітаміни для кішок, на які впав вибір, господарі тварин рідко пишуть неправдиву інформацію, адже домашніх вихованців більшість людей вважає повноправним членом сім’ї.

Рада! Якщо в момент закупівлі препарат упакований ампулами, то введення краще довірити фахівцям, при самостійних спробах зробити укол у холку кота, можна завдати шкоди здоров’ю. Процес часто потребує певних навичок.

Розгляд найкращих мультивітамінів

VEDA Біоритм дуже популярний серед досвідчених власників домашніх тварин, в комплекс входять мікроелементи, що легко засвоюються, здатні підтримати здоров’я і посилити імунітет вихованця.

Склад багатий на такі доповнення до раціону як:

 1. Таурін.
 2. L-карнітин.
 3. Пивні дріжджі.
 4. Мінерали.
 5. Вітаміни А, Е, В1, В3, В6.

Прийом препарату поділяється на вечірній та ранковий час, у коробці таблетки розформовані з урахуванням порядку дня, що є досить зручним при використанні.

Polidex Multivitum

Розглянувши фото вітамінів для кішок в інтернеті, варто відразу переходити до знайомства зі складом, до комплексу входять амінокислоти, макро та мікроелементи, які так необхідні будь-якій тварині.

Застосовується Polidex Multivitum для покращення імунітету, загального стану кошенят або кішки, після курсу виробник гарантує максимальний захист від можливих інфекцій.

Серед позитивних сторін слід зазначити таке:

 1. Відсутність барвників.
 2. Прискорюється обмін речовин.
 3. Зміцнюються кістки та зуби.
 4. Банку містить 200 таблеток.

Без консультації з ветеринаром розпочинати прийом не рекомендується, якщо жодних протипоказань не виявилося, то на 1 кг ваги потрібно дати 1 капсулу. Курс становить найчастіше 1-2 місяці, на добу дають препарат 3 рази.

Brit Salmon Oil

У перелік найкращих вітамінів для кішок ця добавка до раціону потрапила не дарма, її дієвий ефект помітний одразу після проходження курсу. До складу входить масло лосося, яке збагачене корисними кислотами омега-3.

Засіб випускається в рідкій формі, господарі використовують його за таких проблем як:

 1. Тусклість або ламкість вовни.
 2. Запалення, свербіння або випадання волосся.
 3. Екзема.
 4. Збої в імунній системі.
 5. Порушення, пов’язані з пігментацією.

У молодих особин помічаються суттєві зміни розумових здібностей на краще, шерсть стає блискучою та шовковистою.

Фармавіт Neo

Ці вітаміни для кішок від випадання вовни виробляються в Росії, їх часто прописують годуючим або вагітним особинам. Без добавки до раціону досить складно забезпечити тварину всіма корисними елементами, для особливих періодів життя чотирилапого друга препарат незамінний.

Серед позитивних сторін експерти відзначають:

 1. Знижується ризик розвитку патологій плода.
 2. Покращується структура вовни та шкірного покриву.
 3. Захисні сили організму посилюються.
 4. Нормалізується білковий та жировий обмін.
 5. Несприятливі фактори менше впливають на вихованця.

Лінійка коштів від цього бренду передбачає наявність спеціальних добавок для кастрованих особин, вони запобігають розвитку хвороб сечостатевої системи та підтримують загальний стан у післяопераційний період.
8 In 1 Excel Brewer’s Yeast

Добавка на основі пивних дріжджів дуже популярна серед споживачів різних верств населення, витрачається упаковка економно, хоча випускається засіб у таблетках, за бажання їх можна без особливих труднощів подрібнити і перемішати з їжею.

Серед плюсів виробник відзначає захист від комах, а також шкідливих інфекцій, які вони можуть переносити.

 • Період линяння істотно скорочується, сезонне явище більше не принесе безліч незручних моментів.
 • Першку та лущення шкіри йдуть, при постійній профілактиці такі ексцеси більше не виникають.
 • Ціна доступна кожному середньому громадянинові країни, можливе спільне оздоровлення кішки та собаки.
 • Упаковка досить велика, вона містить 80 капсул, 1 елемент розраховується на 25 кг ваги, курс триває від 14 до 30 днів.

Фото кращих вітамінів для котів