Замінники котячого молока: як вибрати та приготувати самостійно в домашніх умовах (інструкція + фото)

Замінники котячого молока: ТОП-5 рейтинг найкращих сумішей для кошенят з цінами, відгуками та описом складу

Внаслідок певних причин кішка не завжди може почати годувати потомство молозивом після народження, у таких випадках без замінника котячого молока Royal Canin або іншого виробника не обійтися.

Звична людям продукція з магазину, яку можна закупити для особистих цілей, не підходить, якщо попередньо не зробити термічну обробку рідини, з подальшим підмішуванням інгредієнтів.

Щоб дійсно допомогти маленьким чотирилапим друзям зміцніти та отримати поживні елементи на початку життя, необхідно ретельно дослідити всі важливі нюанси. Тільки після докладного ознайомлення з питанням переходити до рішучих дій, створити їжу для новонароджених вийде в домашніх умовах, якщо довіри чи фінансових коштів на товар із прилавків немає.

Особливості замінників натурального молока для котів

Дивлячись на фото замінника котячого молока в інтернет-магазинах багато господарів не бачать суттєвої різниці між традиційною продукцією, що підходить для вживання людині.

Але деякі нюанси все ж таки є, штучне молозиво містить кілька груп елементів для хорошого формування імунітету пухнастих малюків, сюди входять:

 1. Вітаміни.
 2. Мінерали.
 3. Поживні речовини.

Оптимальним рішенням, коли кішка через хвороби або інші ексцеси не може годувати новонароджених, буде придбання готового товару для цих цілей. Щоб бути обізнаним у всіх моментах і зрозуміти різницю між звичною усією козячою або коров’ячою сировиною, потрібно володіти всією інформацією про спеціалізоване харчування.

Важливо! Якщо враховувати вміст лактози та білків, то молозиво тварини перевершує за цими показниками не лише рідину парнокопитних, а й жіноче грудне молоко.

Опис складу

У серйозно налаштованих господарів вихованців насамперед виникає питання якості готових раціонів для харчування, а не те, скільки коштує замінник котячого молока, адже від цього показника залежить подальший розвиток тварин.

Виробників досить багато, деякі з них виставляють на продаж цілі лінійки продукції, найчастіше до складу входить достатня кількість таких елементів як:

 • Амінокислоти, а саме таурін.
 • Мінеральні компоненти.
 • Вітамінний комплекс.
 • Омега-3 та омега-6, це жирні кислоти.

Дефіцит компонентів неприпустимий, тому при покупці упаковки варто ретельно вивчити наведену на розвороті інформацію щодо наповнення. Якщо згаяти цей момент, то вихованці можуть захворіти, у деяких особин помічалися сильні ускладнення та патології.

Опис конкретних ситуацій

Випадків, коли господарі не зможуть обійтися без готового раціону для годування пухнастих немовлят, існує кілька.

Питання, як зробити замінник котячого молока або якій фірмі віддати перевагу люди ставлять після виявлення наступних проблем у дорослої особи:

 • Проведення кесаревого розтину.
 • Недостатня кількість молозива.
 • Повна відсутність живильної рідини в організмі.
 • Мастити.

Не виключається можливість придбання натурального харчування на заводах або спеціалізованих магазинах, але таку продукцію досить важко знайти у потрібному обсязі, ціна також деяким господарям видасться завищеною.

Виходячи з цих фактів, люди вважають за краще закуповувати штучні аналоги, якісні товари здатні дати малюкам усі необхідні поживні речовини для подальшого розвитку.

Поради щодо вибору

Експерти найчастіше застерігають споживачів від поспіху, при закупівлі товару, адже в ситуації, що склалася, не виключаються напади хвилювання і паніки, щодо здоров’я вихованців.

Підбирати необхідно виключно якісний і найдоступніший варіант товару, щоб потім не зіткнутися з дефіцитом, який призведе до зміни бренду.

Не зайвим буде попередньо ознайомитися з відгуками про замінника котячого молока, зробити це можна не виходячи з дому, у вік сучасних технологій є дуже багато сайтів, де власники тварин діляться подібною інформацією.

Серед провідних марок варто виділити:

 • Роял Канін.
 • Нутрі-Вет.
 • Гімпет.
 • Тріксі.
 • Дольфос.

Кожна зацікавлена ​​покупкою людина без труднощів підбере максимально відповідний для її ситуації склад, асортимент справді великий, але на стадії придбання слід виявити уважність.

Рада! Занадто низька ціна не підтверджуватиме якість товару, але високі розцінки також не варто сприймати як гарантію, краще зупиниться на середньому показнику, тоді харчування не позначиться на бюджеті сім’ї, а упаковку при нестачі завжди вдасться знайти на прилавку.

Самостійне створення

Серед найбільш поширених способів приготування поживного складу існують більш легкі та складні варіанти виконання, що передбачають використання різних інгредієнтів.

Щоб зробити замінник котячого молока в домашніх умовах із сировини, надоєної у корови, потрібно слідувати певному алгоритму дій.

Закупити натуральний продукт у кількості 0,5 літра, використовуючи металеву ємність, рідина трохи розігрівається, мікрохвильову піч експерти не радять застосовувати, додати та ретельно перемішати 4 столові ложки цукру та жовток від яйця.

Для збільшення корисних властивостей слід запровадити спеціально розроблені вітамінні комплекси для маленьких кошенят, їх продають у краплях, дозувати доповнення до раціону потрібно за інструкцією.

Використання згущеного молока

Якісна продукція без вмісту цукру чудово підходить як основа для молозива, в розігріту масу слід додати кісткове борошно.

 • Дотримуватися необхідно пропорцій 1 до 1, готовий склад добре засвоюється тваринами та живить їх корисними вітамінами.
 • Застосовувати його можна в ранньому віці чотирилапого друга, для годування необхідно підготувати піпетку або невеликий медичний шприц.
 • Не виключається використання звичайного дитячого харчування, досвідчені в цьому питанні люди радять купувати бренд «Малютка», розбавляється замінник згідно з інструкцією.

Фото найкращих замінників молока для кішки