Корм для кішки Фарміна: відгуки ветеринарів та власників тварин + розбір складу корму

Корм для кішки Фарміна: плюси та мінуси складу. Огляд усієї лінійки кормів Farmina (ціна + відгуки)

Корм фарміну для кішок з’явився 1965 року. Компанія, яка виробляє раціони харчування для тварин, ставить перед собою первинну мету як турботу про домашніх вихованців та повний облік їхніх побажань.

Саме завдяки цьому сьогодні лінійка харчування для домашніх тварин цього бренду є однією з найпопулярніших у продажу. Бренд включає колосальну кількість різновидів для всіх категорій котів і кішок.

Виробництво корму Фарміну

Виготовлення сухого корму з високим вмістом білка є досить складним завданням, тому що потребує високотехнологічних виробничих процесів та установок.

Основна складова білка в раціонах представлена ​​м’ясом птиці та великої худоби, оскільки тваринний білок у пріоритеті для вихованців.

Лінійки корму Farmina

Для того, щоб вихованець отримував усі корисні компоненти з раціону, він повинен містити в собі достатню кількість білків, вуглеводів та жирів, а також вітамінів, мінералів та мікроелементів.

Потрібно враховувати той факт, що найбільш сприятливим джерелом білка для котів та котів є тваринний білок, тому що вихованці за своєю природою хижаки.Вчені довели, що їх не можна вважати до кінця одомашненими, тому що вони повністю зберегли всі звички та патерни поведінки своїх диких предків та побратимів.

 • З цієї причини в кормі фармину білок представлений лише тваринними джерелами, це баранина, курячі яйця, курка, риба тощо
 • Щоб наситити раціон необхідною кількістю амінокислот, використовується жир риб’ячого та курячого походження, також рослинні олії, включаючи лляну.
 • Їхня присутність у раціоні дозволяє контролювати запальні процеси в організмі, також підтримувати здоров’я шкірного покриву та вовни.

Вуглеводна складова береться з культур кукурудзи та вівса, складний тип вуглеводів, а також клітковина витягується з пульпи буряків, насіння рослин, таких як подорожник.

Абсолютно у всіх лінійках харчування присутні пребіотики, які допомагають полегшити роботу кишечника.

Без зерна та з низьким вмістом

Беззерновий корм фармину для кота є найякіснішим серед усіх лінійок. У його складі не менше 70% білка тваринного походження, а також високоякісних вітамінів та мінералів, клітковини.

Для виробництва використовується м’ясо качки, ягняти, оленя, перепела, оселедець замість птиці. Також до складу входять фрукти та овочі, тому що в них міститься велика кількість мінеральних речовин.

Лінійка випускається у вигляді сухого корму, а також мусу. Останній з’явився лише у 2019 році і ще не встиг поширитися країною, тому в деяких містах та населених пунктах знайти його буде складно.

Vet Life

З назви стає зрозуміло, що ця лінійка спрямована на допомогу вихованцю в процесах лікування. Корми ідеально підходять для лікування діабету, ожиріння, також допомагає позбутися сечокам’яної хвороби у вихованців. Для того, щоб з’явився результат, потрібно використовувати цей корм не менше 2 місяців.Ветеринарні лікарі описують подібні лінійки як допоміжний засіб при лікуванні недуг та захворювань, у тому числі хронічних.

Cimiao

Ветеринарні лікарі радять саме цю лінійку тим вихованцям, які переходять з поганого корму на хороший, і поки що не можуть сприймати якісне харчування.

Ідеально підійде для котів та котів, знайдених на вулиці. Лінійка є кілька різновидів раціонів, для літніх котів, стерилізованих кішок.

 • Вони допомагають запобігти утворенню вовняних грудочок у шлунку, також ідеально підійдуть тим вихованцям, які мають чутливе травлення.
 • Варто звернути увагу, що до складу входить кукурудза у вигляді борошна та цілісних зерен, проте при цьому раціон також містить велику кількість білка тваринного походження.
 • Окрім цього використовуються масла, насіння подорожника та інші компоненти, які насичують раціон усіма необхідними елементами.

Сухий корм фармину для стерилізованих кішок допоможе вихованцю перенести проведену операцію та прискорить відновлення організму.Matisse

Корм преміум класу, який не містить будь-яких шкідливих хімікатів та ГМО. У його складі є курка і лосось, а також тунець, що дозволяє повністю покрити потребу вихованця у свіжому м’ясі. Також у складі є якісна клітковина і таурин, велика кількість вітамінів.

Лінійка має різновиди для маленьких кошенят, вагітних кішок та стерилізованих вихованців, також є окремі корми з підвищеним вмістом вітаміну для тих тварин, які відчувають нестачу корисних компонентів у раціоні. Всі різновиди представлені у вигляді сухого та вологого кормів.

Fun Can

Одна з найдоступніших лінійок, проте його не рекомендується використовувати як постійний раціон. Зумовлено тим, що джерело білка представлене борошном з курки, також з іншого м’яса та риби, крім того у складі є пшеничне борошно. Корм належить до класу економ і не рекомендується постійного харчування.

Переваги корму Farmina

На фото корму фармину для кішки можна побачити, що бренд є колосальною кількістю видів харчування для всіх категорій вихованців. Існують також спеціальні раціони, які сприяють якнайшвидшому одужанню та відновленню.

Серед плюсів варто відзначити:

 • Використання свіжогом’яса
 • Можливістьвиборуміждумозерновимиі беззерновими видами
 • Велика кількість смаківіваріацій поєднання
 • Можливість вибору між сухим та вологим кормомКрім переваг є також ряд мінусів:

 • Висока вартість
 • Недоступність у більшості маленьких міст (проте є можливість онлайн покупки та доставки)
 • Відсутність спеціального корму для кошенят з низьким вмістом зернових

Ціна на корм фарміна для кішок сильно варіює. Насамперед це залежить від класу, в якому присутній корм, існують економ, середній, преміум та супер-преміум.

Якість тваринного білка, а також його кількість безпосередньо залежить від класу, чим він вищий, тим більше тваринного білка зі свіжого м’яса в ньому присутні.


Фото корму Farmina для котів