Монжі корм для кішок: відгуки ветеринарів та незалежних експертів про корм Monge (Огляд лінійки + інструкція)

Монжі корм для кішок – розбір складу, відгуки, ціна, плюси та мінуси корми Monge для здоров’я кішки

Надійна, але не дуже відома марка кормів для котів – Monge. Компанія не заявила про себе як про найкращу, але утримує рівень якості. Їхня їжа цілком нешкідлива для кішок і претендує на використання як основний для меню, можна чергувати мокрі і сухі корми.

Приймаючи до уваги всі переваги, все ж таки вироби монжі підходять не всім тваринам, так що потрібно розглянути деякі подробиці. Цей корм претендує на супер преміум сегмент, проте через знаходження в компонентах глютену кукурудзи варто зарахувати його до преміум кормів.

Надані фото монжі корму для кішок допоможуть вибрати його відповідні види за призначенням кожного з них.Особливості корму Monge

Корми для котів Monge виготовляються в Італії. У всіх складах харчування переважно знаходиться м’ясо кролика, птиці чи риби, крім деяких лікувальних, де великий вміст білків у харчуванні не вітається.

На фермах компанії, що у благополучних районах з екології, виростають качки, кури, індики. У виробництві не застосовуються гормони росту, антибіотики.

Для консервів застосовується тільки свіже м’ясо, а сухий монжі корм для кішок містить 35-40% білка.

Консерви з риби виготовляються на виробництві в Таїланді, куди доставляється недавно спійманий тунець та інші продукти моря. Враховуючи, що кішки більше за інших чотирилапих друзів людини потребують білкової їжі, такий раціон буде для них цілком підходящим.

Позитивні якості та недоліки корму Monge для котів

До сильних боків корму monge можна віднести:

 • Крім сухого харчування є консерви;
 • Білковою основою є м’ясні компоненти;
 • Має широке поширення, ціна нижча, ніж у аналогів;
 • Насичений вітамінами, мінералами та іншими потрібними речовинами;
 • Застосовуються натуральні консерванти.


До мінусів можна віднести: вміст кукурудзи або її клейковини. Проте шкода від цього – сумнівне твердження. У більшості своїй ці корми хороші і не потребують заміни, якщо підійшли вихованцю.

Основні різновиди корму

Вибір харчування Monge дуже великий, існують сухі та вологі, щоденні раціони, лікувальні дієти, консерви, що служать ласощами.

Живлення від цієї компанії поділяється на 5 спеціальних лінійок:

 • Щоденний сухий корм – Daily. Корми на кшталт класика різноманітні по поживному складу, підходять для щоденної годівлі різновікових кішок. У складі їх знаходиться курка. Корми Kitten винайдені для малюків з 1 місяця до року. У них міститься велика кількість білка та жиру, що необхідно для активного зростання підростаючих котів. Adult Cat – призначений для котів, що виросли. Вони міститься достатньо компонентів для нормального життя дорослих тварин. Senior Cat – розроблений для чотирилапих старше 7 років зі зниженою активністю. Вміст раціону та місткість інгредієнтів цілком підходить для цього віку та допомагає їм не ожиріти;
 • Функціональні корми. Винайдені для кімнатних улюбленців з відмінними рисами: монжі корм для стерилізованих кішок або кастрованих котів, що обходяться без вигулу з прихильністю до появи фосфатних каменів у сечовому міхурі або грудок із вовною у шлунку. Це харчування не дає розвитку хвороби, а також з’явитися ожиріння;
 • Моно протеїнові корми. В основі таких кормів є один білок. За допомогою згаданих дієт можна шляхом спроб дізнатися, на який білок реагує імунна система тварин з алергією і підібрати їм відповідний корм. У цю лінійку входить моно протеїновий раціон для кошенят, для стерилізованих дорослих особин, монжі корм із кроликом для котів;
 • Корми, що відповідають природним даним фізіології кішок, близькі до натуральної їжі, за підсумками полювання в дикому середовищі. Призначається для дорослих особин;
 • Вологе харчування. Консерви Natural містять різноманітність риби та м’яса. Виробник радить давати їх як доповнення до харчування вихованця. Це гарне доповнення до сухого раціону годівлі чотирилапого. Монобілкові консерви виконують роль щоденного повноцінного харчування, як і сухі аналоги корму;
 • Ветеринарний корм. Він буває у сухому та вологому вигляді. Їм годують тварин за призначенням ветеринара при захворюванні чи одужанні тварини. Самому призначати кішкам це харчування не радиться, зважаючи на зібрані поживні речовини, особливі добавки, які можуть завдати шкоди здоровому коту або хворому на інше захворювання.Вартість кормів

Ціна на монжі корм для кішок багато в чому відрізняється за різновидом.

 • Моно білкові консерви на 80 грам оцінюються в 105 руб., Банк вологого харчування Natural на 80 р. – 140 руб.
 • Ціннік на 1 кг корму з лінійки класика – 400-500 руб.
 • Коли йдеться про серію BWild, його вартість дорівнюватиме близько 700 руб. за 1 кг.

Дані корми можливо не вдасться знайти у продажу у всіх магазинах, радиться замовити їх за допомогою інтернет мережі.


Відгуки про корм

Розглянемо відгуки про монжі корм для котів. Розповідає Генадій, що він утримував дорослого, не кастрованого кота. Чудовий улюбленець і не було складнощів. Останнім часом він почав погано їсти і часто відригував те, що поїв.

 • Господар провів пошук по інтернету і знайшов, що це в нього накопичилася в шлунку шерсть. Досвідчені люди порадили придбати спеціальний корм для звільнення від вовни Monge Hairball. Незважаючи на чималу ціну, господар його придбав. Тварина з радістю і жваво почала його їсти, чого не скажеш про решту їжі.Приблизно після тижня прийому кіт підбадьорився, повеселішав і став живіше поводитися. Головне, що він перестав відригувати їжу.
 • Господар дає йому 1-2 р на 7 днів цей корм у профілактичних цілях. Інша господиня DaShKo розповіла, що почали давати Монжі Сеньйор десятирічному коту, коли той став погано їсти, мав розлад шлунка і блювоту.
 • Вона знайшла цей корм за відгуками, змогла побачити, що в цих гранулах знаходиться велика кількість поживних компонентів і для почуття насичення потрібно не дуже багато корму, так що коту не потрібно витрачати безліч сил на пережовування даного корму.
 • перебіотики, що знаходяться в кормі, допомогли налагодити функцію його живота – пройшов пронос і блювота. Тепер кіт почав бігати, як кошеня і його вид зараз краще, ніж було раніше. У нього блищить шерсть, радісні очі та задоволена морда.
 • Ще одна господиня двох котів marechka розповіла, що почала давати своїм котам корм Monge Indoor. Залишилася задоволена співвідношенням ціни та якості. Вона поділилася, що один кіт, якому три роки, безпородний і з ним все було добре.

 • А другому 14 років, породи орієнтал – хворіє на астму та лімфатичний риніт, він весь час у неї на гормональних препаратах. Тому на багато кормів його нудило. Проте всю їжу бренду Monge він їв чудово без жодних труднощів із перетравленням їжі. Господиня дуже задоволена.


Фото Монжі (Monge) корми для котів