Як підстригти кота (100 фото кращих варіантів): покрокова інструкція, як підстригти кота машинкою та ножицями, якщо він не дається

Як підстригти кота в домашніх умовах: опис процесу стрижки кота для різних порід (100 фото)
Стрижка кота — не найпоширеніша процедура. Зазвичай вихованців вважають за краще залишати у природному вигляді. Деяким тваринам доводиться виконувати стрижку з різних причин.Для чого кішкам роблять стрижку

Суттєвої необхідності стригти кішку немає. Тварина чудово справляється з різними кліматичними особливостями, носячи природну шубку. Деякі господарі шкодують надмірно пухнастих вихованців у літній період. Врятуватися від спеки тварині із щільною шерстю складно.

  • Для полегшення ситуації хутро можна вкоротити або повністю збрити на більшій частині тіла.
  • Іноді аналогічно вважають за краще надходити ті, хто боїться активної линяння тварини.
  • У період зміни вовняного покриву можна також виконати стрижку.

Не виключено звільнення від вовни через неможливість забезпечити належний догляд за нею. Вдаватися до процедури доводиться, якщо на тварину чекає операція. У цьому випадку зазвичай обмежуються зняттям ворсу на конкретній частині тіла, але для краси можна зробити рівномірну стрижку.

Останнім фактором виступає мода. Деякі заводчики намагаються зробити своєму вихованцю імітацію лева, голити на тулубі візерунки та досягти інших ефектів.

Як часто проводять процедуру

Стричити гладкошерстого кота зазвичай немає необхідності. Процедуру виконують у виняткових випадках за показаннями.