Нашийник від бліх для котів: ТОП рейтинг найкращих моделей + відгуки та порівняння

Нашийник від бліх для кішок: принцип дії з описом усіх плюсів та мінусів використання

Простіше кажучи, котячі нашийники від бліх — це нашийники, що містять засіб від паразитів, який поширюється по всьому тілу. Крім знищення шкідників на шерсті кішок, він також запобігає будь-яким зараженням.

Нашийники від бліх дуже популярні, тому що не викликають алергічної реакції на типову «пляму на продуктах». Вони також дешеві і такі ж ефективні, як і інші доступні методи лікування.

Багато нашийників, представлених на ринку, також мають додаткові функції, такі як світловідбиваюче покриття і відривний дизайн. Інші також мають пом’якшену версію для кошенят з регульованою посадкою.

Чим небезпечні бліхи для котів

Блохи – більше, ніж роздратування. Кішка може зазнати серйозного ризику проблем зі здоров’ям, якщо ці паразити з’являться на ній. Блохи – ектопаразити – вони живляться кров’ю свого господаря.

Без належних дій вони можуть спричинити такі захворювання, як анемія, котячий грип, стрічковий хробак та алергічний дерматит від бліх.

 • Як правило, кішки добре доглянуті. Однак у разі серйозних спалахів, можливо, доведеться взяти справу до рук.
 • Звернемо увагу, якщо кішка поводиться по-іншому — наприклад, постійно облизує та кусає.
 • Настійно рекомендується регулярно перевіряти наявність бліх. Це допоможе запобігти великим спалахам хвороби до того, як вони почнуться.Використовуємо гребінець від бліх, щоб перевірити мертвих бліх. Дорослі блохи залишають невелику темну цятку перетравленої крові. Якщо додати воду, він стане червоним і дізнаємося, що у кішки проблема з бліхами.

Це правда, що нашийники від бліх добре допомагають при низьких витратах і невисокому догляді, проте профілактика завжди краща, ніж лікування.

Як працюють нашийники від бліх для котів

 1. Твердий. Тут інсектицид та смола змішуються унікальним чином. Нашийник треться об шкіру і шерсть кішки, згодом виділяє хімічну речовину. Якщо інсектицид дисперсного типу, то бліхам потрібно лише вступити в контакт із хімічною речовиною, щоб вона подіяла. Для інсектицидів абсорбційного типу бліхам потрібно кусати котячу шкіру.
 2. Рідина. Рідкі інсектициди найчастіше випускаються як газу. Вони дуже ефективно відштовхують бліх. Проте газова форма робить його неефективним у знищенні шкідників.


Інсектициди, що використовуються в нашийниках від бліх

Інгредієнти, що вбивають лише дорослих бліх, — це імідаклоприд та фіпроніл.

 • Вони також відомі як дорослі циди та змішані з регуляторами росту комах, що робить дорослих бліх, яйця та личинки стерильними.
 • Це зупиняє процес розмноження та згодом завершує весь життєвий цикл бліх.

Наскільки ефективними є нашийники від бліх для котів

Деякі виробники комбінують дорослі циди та дорослі засоби, щоб отримати відмінну комбінацію для боротьби з бліхами та кліщами. • Якісний нашийник від бліх уб’є всіх дорослих бліх протягом 24 годин і захищатиме тварину до 8 місяців.
 • Вода є єдиним елементом, який може знизити ефективність цих нашийників від бліх.
 • Ось чому багато нашийників тепер «водонепроникні» — це означає, що щомісячна ванна або близько того підтримуватиме нашийник у хорошій формі.
 • Маємо на увазі, що нашийник від бліх лише захищає кішку. Він не захищає яйця, личинки та лялечки де-небудь ще в будинку.
 • Кількість бліх, яких бачимо на кішці, це лише невелика частина зараження.


У загальній популяції бліх 5% представляють дорослі особини, 50% — яйця, 35% — личинки, а решта 10% — лялечки.

Відгуки про кращих нашийників від бліх для котів

Знайти відповідний нашийник для кішки серед тисяч варіантів може бути непросто. Ось кілька варіантів, які забезпечують кращу продуктивність із погляду ціни.

Байєр Сересто

Ветеринари рекомендують нашийники від бліх для кішок Bayer Seresto. Це одна з основних причин, через яку нашийники для котів знову набирають популярності.

 • Нашийник дуже простий у використанні та оснащений механізмом швидкого звільнення.
 • Він не має запаху, не залишає бруду або жирних плям.
 • Для обробки коміра використовуються інсектициди широкого спектра дії, такі як імідаклоприд та флуметрин.
 • Вони вбивають всіх бліх протягом 24 годин та будь-яких нових бліх протягом 2 годин.
 • Кітка буде захищена протягом 8 місяців безперервно за допомогою формули з низькою концентрацією та повільним вивільненням.
 • Він захистить кішку від голови до хвоста і уб’є всіх бліх і кліщів при контакті, не вимагаючи укусів.

Hartz UltraGuard Plus

Коли справа доходить до нашийників від бліх для котів, Hartz є визнаним брендом. Їхній нашийник UltraGuard Plus вбиває бліх та кліщів і містять гормон росту, який може порушити життєвий цикл бліх.

 • У нашийнику використовують як активний інгредієнт тетрахлорвінфос.
 • Нашийник водонепроникний і має зручну функцію «відривання».
 • Були попередження, що деякі кішки можуть спостерігати випадання волосся на шиї через сильні хімікати.


Також після контакту з нашийником, необхідно помити руки водою з милом. Тримаємо нашийник подалі від дітей.

Натуральний нашийник для домашніх тварин та бліх

Natural Pet використовують повністю натуральні варіанти для тих, хто хоче уникнути інсектицидів та хімікатів. Це нетоксична альтернатива для кішок із чутливою шкірою. Цей нашийник вбиває бліх і кліщів, використовуючи гераніол, олію цитронели та олію кориці як основні інгредієнти.

 • Він водонепроникний та забезпечує всебічний захист протягом 3 місяців.
 • Використання натуральних інгредієнтів може викликати у кішки деяке роздратування.
 • Крім того, запах олії цитронели може турбувати кішку.
 • Це чудовий вибір для запобігання бліхам, але не для боротьби із зараженням.


Нашийник від бліх Pet Gallow

Як і Hartz, Pet Gallow також використовує тетрахлорвінфос як основний інгредієнт, але в дещо більшій кількості. Однак він не пахне хімікатами та має гарантію повернення грошей.

Pet Gallow пропонує хороший 6-місячний захист від дорослих бліх, маленьких бліх та яєць. Він є водостійким, а також може трохи підвищити захист будинку від зараження!


Фото найефективніших нашийників від бліх для котів