Альбен для котів: інструкція та показання до застосування, ціна та склад таблеток, відгуки ветеринарів та власників тварин

Альбен для котів – дозування, схема лікування та опис побічних дій препарату

Догляд за домашнім вихованцем передбачає організацію харчування, постановку режиму дня, і, звичайно, профілактику захворювань. Серйозну небезпеку для кішок є глистна інвазія.

Хробаки живуть переважно в тонкому кишечнику, іноді поширюючись у жовчні протоки та печінку. Відсутність належного догляду та лікування незмінно призводить до порушення роботи всіх органів та систем, вираженого дефіциту вітамінів та мінералів, уповільнення росту та розвитку вихованця.

Опис лікарського препарату Альбен

Альбен для кішок є комплексним препаратом, ціна на який знаходиться в діапазоні від 90 до 150 рублів. Препарат призначений для лікування та профілактики глистних інвазій.

Російська фармацевтична компанія АВС випускає лінію цього препарату, призначеного виключно для представників сімейства котячих (але є і препарат для сільськогосподарських тварин). З цієї причини слід уточнювати у ветеринарній аптеці призначення покупки.

Форма випуску препарату

Альбен від глистів для кішок випускається у формі пігулок. 1 таблетка має досить великий діаметр, тому безпосередньо перед застосуванням таблетку слід потовкти в порошок.