Стронгхолд для кішок: інструкція із застосування, відгуки, ціна та аналоги ліки для дорослих кішок та кошенят

Стронгхолд для кішок від бліх, кліщів та гельмінтів: опис препарату, як діє та як застосовувати

Стронгхолдом називається лікарський препарат, розроблений для придушення життєдіяльності різноманітних паразитів. Даний засіб рекомендується як для запобігання великої інвазії, так і для боротьби з комахами і глистами, що вже є у звірка.

Нижче наведено інструкцію до стронгхолду для кішок, відомості про його лікарську форму, лікувальну дію та метод використання.

Схема дії препарату Стронгхолд

Активна речовина цього засобу селамектин є напівсинтетичним авермектином універсального призначення.

При нанесенні на шкіру тварини діюча речовина проникає спочатку в кров, а звідти в тканини організму, що призводить до знищення паразитів.

 • Блохи, кліщі та глисти паралізуються внаслідок низки процесів у мембранах клітин нервової системи.
 • На додаток до цього препарат пригнічує розмноження низки шкідників, згубно впливаючи на яйцекладку або провокуючи мутаційні зміни.


В той же час для кішок активний компонент препарату не є небезпечним.Справа в тому, що авермектини не торкаються нейронів нервової системи тварини.

Кілька варіантів дозування

Стронгхолд поставляється у торговельну мережу рідкому вигляді. Краплі стронгхолд для кішок для зовнішнього нанесення поширюються в одноразових тюбиках, на яких є позначення кольору у вигляді ковпачка.

Упаковка препарату містить різні кількості діючої речовини, що дозволяє вибирати дозу для конкретної ваги.

Якщо ж лікування знадобилося коту великої породи вагою близько 8 кг, то для нього застосовують відразу два тюбики, в одному з яких міститься 15 мг, а в іншому 45 мг препарату.

Хвороби, які перемагає Стронгхолд

Краплі прописуються, зокрема, при виявленні кота

 • Відекоза;
 • Токсокарозу;
 • Ектопаразитів;
 • Блох.


Метод застосування Стронгхолда

Згідно з доданим посібником, для застосування препарату необхідно притиснути кришечку до ущільнювача, що є на тюбику, і проробити в ньому отвір. Якщо пролунає клацання, то це стане ознакою проколювання.

Далі слід встановити вихідний отвір упаковки на вибраний фрагмент тулуба і кілька разів натиснути, доки вміст повністю не вийде назовні. При цьому бажано скористатися рукавичкою, щоб засіб не потрапив на шкіру рук. Небезпечні алергії господарі кішок можуть також надіти марлеву пов’язку.

Ефективне виведення бліх

Напередодні застосування ліків слід так розсунути волосся вовни у кота на початку його шиї, куди він не дотягнеться язиком, щоб оголився шкірний покрив. Втирати стронгхолд від бліх для котів не потрібно.

 • Через наявність алкоголю цей препарат небажано наносити на місця, отримані котом у бійках поранень.
 • Використовувати засіб потрібно раз на місяць.
 • Помічено, що цей препарат не тільки винищує паразитів, але й пом’якшує алергію, яка породжується їх укусами.


Виведення кліща з вух

З цією метою засіб завдають один раз. Для більш дієвого використання є сенс перед лікуванням очистити вуха кота від вуличного бруду.

Якщо ж у кота було виявлено отит, то лікуванню від запалення Стронгхолд не перешкодить. При появі рецидивів кліщової атаки цей засіб застосовують повторно через місяць.

Безшкідливість та універсальність

Любителі кішок відгукуються про препарат переважно похвально. Вони стверджують, що засіб оперативно усуває незручності, які завдаються коту як зовнішніми, так і внутрішніми паразитарними інтервентами.

При цьому ліки не зашкодили тим категоріям вихованців, які в теорії могли відчути ускладнення після його застосування, а саме:

 • Породистим;
 • Вагітним;
 • Шкідливим потомство кішкам.Нанесені на шкіру краплі моментально вбираються і не випромінюють гострого різкого запаху. Це означає, що препарату улюбленця, який отримав дозу, не доведеться ізолювати від інших тварин.

Нечисленні можливі ускладнення

За підсумками застосування лише зрідка спостерігаються небажані наслідки, серед яких

 • Зайва почервоніння шкірного покриву;
 • Незначне подразнення, що свербить;
 • Обмежена линяння в зоні впливу крапель;
 • Підвищення жирності вовни, втрата нею пігменту.Деякі запобіжні заходи

Подібні наслідки можуть дати себе знати через 12-24 годин після обробки. Щоб уникнути непередбачених ефектів, Стронгхолд краще не використовувати для лікування.

 • Котять менше, ніж півторамісячного віку;
 • Вихованців, які борються з іншими хворобами в їх гострій фазі;
 • Тварин, які пережили довгий етап недоїдання, виснажених довгими нічними чуваннями на вулиці.

Високі ризики для кошенят

У спеціалізованій пресі та на форумах господарів домашніх тварин можна часом зустріти негативні відгуки про стронгхолд для кішок. Вони пов’язані з тим, що після використання ліків для лікування кошенят ті гинули.Реальною причиною смерті в таких випадках була зовсім не дія ліків. Кошенята просто не витримували впливу токсичних продуктів розпаду померлих паразитів.

До півтора місяця, коли з’являється можливість використовувати Стронгхолд, вже у багатьох кошенят є глисти, причому у чималій кількості. Після застосування препарату ті гинуть, а їх останки розкладаються, і отруйні продукти розпаду проникають у кров’яну систему.

З тієї причини, що імунітет у кошеня ще практично відсутній, він отримує сильне отруєння, яке викликає блювоту та пронос, позбавляє організм води.

Купання кішки після лікування

Аматорам постійно мити, купати і вичісувати пухнастих вихованців треба взяти до уваги, що після використання ліків від водних процедур доведеться на кілька годин відмовитися.

Тільки потім настане час поставити звірка під теплий душ. При цьому можна сміливо скористатися шампунем, оскільки дія препарату не ослабне.

Покупка у торговельній мережі

Стронгхолд для котів продається без рецепта у ветеринарних аптеках та зоолавках. Зазвичай ціна на стронгхолд для котів становить близько півтори тисячі рублів за краплі в трьох або п’яти тюбиках.

 • Хоча цей засіб поширюється без лікарських розпоряджень, не буде зайвим все-таки проконсультуватися з ветеринаром.
 • Напевно він запропонує перевірити пухнастого улюбленця щодо наявності всіляких інфекцій.
 • Повна їхня відсутність помітно підвищить шанси на швидке та ефективне порятунок від зовнішніх та внутрішніх шкідників.

Фото препарату Стронгхолд для котів