Байтрил для котів: інструкція із застосування + відгуки та побічні дії ліки

Байтрил для кішок: форма випуску та дозування препарату (поради щодо застосування від ветлікаря)
Байтрил для кішок також відомий як енрофлоксацин. Це синтетичний антибіотик широкого спектру дій, що використовується як проти негативних, так і позитивних бактерій.

Таким чином, він може бути призначений для боротьби з інфекцією ран або абсцесів у кішок або для інших типів інфекцій, таких як сечові, травні, вушні та респіраторні інфекції. Байтрил для кішок зазвичай дається у формі пігулок. Правильне дозування байтрилу для кішки призначає ветеринар.

Що таке байтрил

Байтрил – це торгова марка енрофлоксацину, антибіотика, що відпускається за рецептом.

  • Найчастіше він використовується при шкірних та вушних інфекціях, але також може бути ефективним при лікуванні внутрішніх інфекцій, таких як інфекції сечовивідних шляхів (ІМП) та респіраторні інфекції.
  • Байтрил — антибіотик «широкого спектра дії», що означає, що він ефективний як проти позитивних, так і негативних бактерій.

По суті, це означає, що байтрил/енрофлоксацин можна використовувати для лікування широкого спектру інфекцій, оскільки препарат є ефективним проти більшості бактерій. Він швидкодіючий та ефективний, тому його рекомендують ветеринари.