Тойгер: 150 фото породи, опис зовнішнього вигляду, характеру кішки, ціна, факти, догляд

Тойгер: стандарти та історія походження породи + чим живляться, скільки живуть, 50 фото

Тойгер – кішка родом зі Сполучених Штатів, яка вважається ексклюзивною та «дизайнерською». Вона була виведена для створення тигра розміром із кішку. Сама назва цієї породи дає інформацію про її зовнішній вигляд – це рекомбінація слів «тієї», «іграшка» та «тигр».

Отриманий в результаті «іграшковий тигр» став ідеальним домашнім вихованцем. Незважаючи на назву, як і будь-яку домашню тварину, тойгер слід розглядати не як іграшку, а любити і поважати.

Походження тойгера

Наприкінці 1980-х Джуді Судджен почала розводити кішок, які мали спільні характеристики фенотипу з тигром. Заводчик зміг виділити смугасту шерсть так, щоб смуги на тілі спускалися вниз, а також були присутні на морді та скронях, створюючи типовий тигровий вигляд.

Батьки, які дали початок цій породі, — це бенгальська кішка Міллвуд Румплед Спотскін та домашня кішка Скрапметал.
З 2007 року результат селекції офіційно названо каліфорнійським тойгером.

 • Стандарт визначає Тойгера як «дизайнерську» кішку.
 • Заводчики зображують мету свого розведення шляхом трансформації, тобто шляхом створення зображень ідеального зовнішнього вигляду тойгера.
 • Таким чином вони намагаються досягти та оптимізувати кінцевий результат: тигр у вітальні зменшеного розміру.

Зовнішні характеристики

Тойгер існує лише з коричневими смугами Теббі. Точне визначення цього дизайну – Brown Tabby Mackarel (коричневий тигровий). Коротка, дуже шовковиста шерсть лише частково нагадує тигрову.

Фото тойгера показує, що це кішка середнього розміру, у неї атлетична, м’язова і струнка статура, з широкими грудьми, ногами середньої довжини і великими міцними лапами.

 • Самка мініатюрного тигра може важити до 3,5 кг, самець – 4,5 кг.
 • Вінний вигляд енергійний, як і очікувалося від тигра.
 • Ноги великі, відстань між тілом і підлогою однакова по всій довжині тіла.
 • Голова тойгера глибока і широка, з вухами, як правило, маленькими та округлими, як і очі.
 • Підборіддя дуже виражене, а ніс довгий і широкий.


Характер тойгера

Характер Тойгер описується як дуже приємний: грайливий, ласкавий, дуже цікавий і з яскраво вираженим інтелектом. Тойгер був виведений спеціально для життя у приміщенні та, на відміну від тигра, не обов’язково повинен проводити час на відкритому повітрі.

В той же час вітаються прогулянки в безпечному саду або на балконі, обладнаному захисною сіткою. Це тигреня може вести щасливе і придатне для своєї породи життя як квартирна кішка, будинки і в місті.

Розумниці тайгери легко контактують з іншими домашніми тваринами і добре ладнають з папугами, іншими кішками і навіть собаками. Для них незвичні відповідальність і надмірне ревнощі, а це означає, що кішка тойгер не поводитиметься агресивно чи нав’язливо, щоб привернути увагу господаря.

Приємний бонус тойгера — його унікальне муркотіння, яке він з радістю присвячує людині. За характером тойгер не стільки кіт-мисливець, скільки приємний у спілкуванні кіт.

 • Якщо з одного боку його зовнішній вигляд нагадує велику азіатську кішку, з іншого — він має характер ніжної домашньої кішки, і саме ця двоїстість зачаровує його шанувальників та власників.
 • Проте, дуже важливо запропонувати цій розумній, цікавій та грайливій тварині можливість розважатися за допомогою ігор для мозку для кішок та інших форм розваги, за допомогою яких вона може проявити свої найкращі навички.

Спритність кішки та тренування за допомогою клікера — два відмінні способи перевірити розумові здібності цього розумного кота. Гра також дуже важлива для тойгера, як і довгі обійми його друзів-людей.Щоб бути щасливим довгий час, домашня тварина із сімейства котячих має вести життя, яке відповідає його характеру та здібностям, а також задовольняє його потреби.

Гігієна та здоров’я

Цю міцну кішку із зовнішністю маленького тигра слід, як і всіх інших представників сімейства котячих, регулярно показувати ветеринару, вакцинувати та перевіряти на наявність звичайних котячих паразитів.

 • Кішки цієї породи абсолютно невибагливі і не вимагають від господарів особливих заходів догляду та великих зусиль.
 • Цей факт добре позначається на популярності породи, оскільки її представники чудово підходять тим, у кого мало вільного часу для догляду за твариною.
 • Головне у догляді за Тойгером – це складання відповідного для тваринного раціону та його дотримання.
 • Тойгер короткошерстий, і час від часу його прийнято чистити м’якою кишкою щіткою.

Спадкових захворювань, характерних для цієї породи, яка може похвалитися відмінним станом здоров’я, не відомо.

Як годувати тойгера

Кітка — абсолютно хижа тварина.Якщо ми подивимося на його природні харчові звички, то відсоток м’яса, яке вживає кіт у своєму раціоні, дуже високий. Дієта для кішок повинна включати переважно м’ясо та субпродукти.

 • Багато хто вважає такий підхід найбільш відповідним типом дієти для кішки з біологічної точки зору, оскільки він максимально наближений до годування кішки в природі.
 • При приготуванні страв за критеріями BARF також не рекомендується використовувати звичайну сіль, а тільки морську або гімалайську сіль.

Якщо немає часу самостійно формувати раціон, то варто довіритися традиційнішим вологим кормам для котів, які для багатьох становлять основу раціону.

Велике значення при оцінці якості корму для кішок тойгер має відсоток білка, що міститься в ньому. Якщо ви вирішили годувати кішку переважно готовим кормом, пам’ятайте, що тварині потрібно буде заповнювати свої потреби в рідині іншим способом. Наприклад, у вас може бути фонтанчик для пиття для кішок та миски у різних місцях будинку.

Їжа та питво у різних місцях — частина природних звичок кішки. Ваша улюблена тварина з сімейства котячих має знайти умови, аналогічні тим, що зустрічаються в природі, навіть у домашніх умовах: кішка, яка живе так, як вона є, — щаслива кішка.

Фото кішки породи Тойгер