Переноска для котів: ТОП рейтинг 2024 року + поради щодо вибору кращої моделі

Перенесення для кішок (м’яке та жорстке): інструкція, як вибрати якісне перенесення для кішки
Кішки – це наші улюблені тварини і, звичайно ж, повноцінні члени сім’ї. Ми завжди повинні дбати про них. Це полягає не тільки в годівлі, увазі, але й розумінні того, як ми переноситимемо кота.

Навіть якщо мурлик повністю домашній, то необхідність транспортування все одно виникає за певних випадків. А якщо кіт подорожує з вами, то тим більше.

Навіщо потрібні перенесення для кішок

Котячі в основному живуть у домашніх умовах, але як практика показує, їм все одно потрібний свій транспортний засіб. З цим згодом усі стикаються.

Для чого потрібні перенесення:

  • Відвідування ветеринара. Добре, коли ваша тварина не хворіє, але в будь-якому випадку відвідування лікаря все одно іноді відбувається. Це може бути вакцинація, глистування чи плановий огляд. І тут доведеться замислитись, у чому нести свого улюбленця. Якщо ви понесете його в руках, це не варіант. Тварина буде лякатися, може вирватися і травмуватися, а також втекти. Ще може подряпати і спокусити вас у пориві переляку. Тому без особистого транспортного засобу ніяк не обійтися.
  • Переїзд. Ви вирішили на літо переїхати на дачу або взагалі переїжджаєте в нову квартиру або будинок. І відразу треба подумати, як ви транспортуватимете свого котика, щоб він не отримав великого стресу.Мало хто з котячих любить залишати свою територію, тому для кожного це стресова ситуація. Перевозити потрібно так, щоб котика була відносно комфортною.
  • Подорож із господарем. Деякі власники люблять подорожувати і з раннього дитинства привчають своїх мурлик до різних пересування. У будь-якому випадку, навіть якщо хвостатий звик до подорожей, все одно для нього це нестандартна ситуація і потрібно створити максимально комфортні умови для пересування.


Виставки. Сімейство котячих беруть участь у виставках. І до цього заходу треба добре підготуватись. Для цього є різні фото перенесення для кішок для того, щоб улюбленець виглядав у вигідному світлі.