Як виховувати кошеня: поради експертів про правильне виховання кошеня

Як виховувати кошеня – ТОП-10 рекомендацій від заводчиків, як правильно утримувати кошеня, щоб воно було лагідним і ручним
Коли в будинку з’являється кошеня, мало хто думає про те, що через кілька місяців ця крихітка може зрости у велику, невиховану кішку і може приносити серйозні проблеми, якщо вчасно не навчити її правилам поведінки.

Такі маленькі, милі кошенята викликають стільки розчулення, що зовсім не хочеться напружувати їх якими-небудь своїми установками. Але просто необхідно знати, як правильно виховати кошеня. Інакше відповідальні господарі багато років терпітимуть усі котячі чудасії, а безвідповідальні горе-власники просто викинуть бідолаху на вулицю.

Виховання з перших днів

Важливо знати, що основні правила поведінки кошенята засвоюють до 3 місяців.

  • Якщо котик старший, нічого критичного, просто в дитинстві йому наука дається набагато швидше.
  • Але терпіти погану поведінку тварини неправильно в будь-якому віці.
  • Для того, щоб прищепити хороші манери крихті, важливо за ним весь час доглядати.
  • На це піде не дуже багато часу, але спочатку не можна забувати з малюка.

Не хочете, щоб кішка рвала штори і залазила до вас на плече по халату, боляче дряпаючи вас пазурами? Відразу припиняйте такі спроби.Вам не подобається, що ваші м’які меблі перетворюють на кігтеточку? Ваші рослини все частіше залишають місця свого перебування та валяються на підлозі викопані? Вам не подобається декор із обірваними шпалерами?