Як привчити кошеня до лотка: легка інструкція з порадами, що робити і як вибрати найкращий лоток

Як привчити кошеня до лотка: перевірені способи, як легко і швидко привчити кошеня ходити в лоток

Перед тим, як завести маленьке кошеня, слід переконатися в тому, що ви достатньо обізнані у правилах основного догляду за ним, адже будь-яка тварина, у тому числі й пухнастий друг сімейства котячих – велика відповідальність для кожного з нас. Привчання до лотка є одним із пунктів правильного догляду.

Підготовка до навчання

Важливим моментом перед самим привчанням є вибір лотка правильної форми та розмірів, а також відповідного наповнювача, який виявиться найбільш комфортним для вашого улюбленця і не стане джерелом подразнення надалі.

Слід врахувати розмір самого лотка та орієнтуватися на габарити тварини. У вихованця, як мінімум, має бути додаткове місце, щоб він зміг вільно розвернутися.

У випадку, коли кошеня зовсім маленьке, можна на якийсь час обмежитися контейнером середніх розмірів, адже, якщо купити лоток на виріст, то вихованець може відчувати занепокоєння і тривогу і зовсім не ходити в нього.

Види лотків

Існує два основних види лотка – відкритий та закритий. Відкритий є універсальним пристроєм, закритий можуть використовувати з метою небажаного розкидання наповнювача за межами лотка.