Чому кішки їдять траву: ТОП-7 причин поїдання кішкою трави

Чому кішки їдять траву – список найкорисніших і шкідливих рослин для котячого організму + поради, як виростити траву вдома

Що домашні, що вуличні котики з великою насолодою ласують свіжою травою. Це нормальне явище, що має різні причини. Не просто так мурлики розшукують траву та поїдають її: у ній багато цінних вітамінів та речовин, а також вона потрібна для покращення роботи травної системи.

Якщо вуличні вусатики без будь-яких складнощ балують себе зеленню, то домашнім вихованцям, які з апатією поглядають у вікно, доводиться мріяти про те, що їхній власник захоче висадити вдома зелену галявину з рослинності.

У цій статті ми розповімо вам про те, які трави можна кішкам, а також поділимося декількома способами самостійного вирощування.

Навіщо кішки їдять траву?

Помітивши, як ваша кішка на прогулянці їсть траву, не треба забороняти їй це робити.

Є кілька причин щодо того, для чого усатика потрібна зелень:

  • Очищення шлунка. У тваринній їжі основного раціону харчування майже немає грубих волокон, але вони у великій кількості присутні у рослинній їжі. Проходячи по травній системі, вони чистять стінки стравоходу та кишечника від залишків їжі та шматочків вовни, яка прилипла до стінок стравоходу. А найголовніша користь полягає в тому, що трава виводить з організму токсини шляхом відригування.
  • Поліпшення роботи кишківника. Деяка трава виявляється проносним або закріплюючим ефектом. У котиків є переваги і деякі знання про трави, які закладаються генетично. Для розслаблення кишечника кіт їстиме широколисті рослини, а для закріплення – вузьколисті.
  • Розширення раціону. У різній зелені багато цінних макро- та мікроелементів, вітамінів та амінокислот. Коли кішка виношує кошенят, вона вибирає рослини, в яких моя фолієва кислота. Вона дозволяє краще насичувати кров тварини киснем, що позитивно впливає на розвиток потомства.
  • Самолечення. Вчені досі дотримуються цієї версії. Але при огляді багатьох кішок, які регулярно їдять зелень, ветеринари не виявили у них значних захворювань і порушень організму.
  • Смакові переваги. Іноді вихованця не ковтають рослини, а тільки злегка покусують її, з такої поведінки можна сміливо зробити висновок про те, що їм просто подобається її смак.


Яку зелень їдять кішки

Прогулюючись на вулиці сонячним днем, кішечки поїдають не всю рослинність поспіль, а тільки рослини з тонким і вузьким листям.