Азинокс для котів: інструкція, ціна, відгуки та ефективність препарату

Дорослі особини потрапляють під удар миттєво: спочатку такі впадають у параліч, після чого гинуть. Діяти в організмі тварини речовина починає практично моментально після прийому: максимальної концентрації в крові вона досягає всього за півгодини.

Виводиться празіквантел нирками у незмінному вигляді приблизно через добу після прийому. Для тварини празіквантел абсолютно нешкідливий.

Допоміжними речовинами препарату є крохмаль та лактоза. Вони не мають жодного впливу на паразитів, служачи виключно для зручності у формуванні таблетки та кращого всмоктування головного елемента.

  • Азинокс, як уже згадувалося раніше, може бути призначений як для лікування тварин від зараження стрічковими хробаками, так і для профілактики появи таких в організмі тварини.
  • Приймаючи рішення щодо вибору препарату, варто враховувати, що застосування Азиноксу для кішок обмежене лише кількома групами паразитів. У разі зараження, наприклад, аскаридами, жодного штибу від його прийому не буде.
  • Тому якщо власник діє з бажанням провести профілактичну обробку, то варто звернути увагу на більш універсальний Азінокс-плюс для кішок, що відноситься до комбінованої групи коштів.

Власник, який не має ветеринарної освіти, не зможе самостійно визначити тип і область зараження, а самолікування може призвести до непоправних наслідків.