Як розуміти кішку та спілкуватися з нею: словник-перекладач котячих звуків та жестів хвоста

Як розуміти кішку – інструкція, як зрозуміти, що хоче кішка за хвостом і нявканням
Кішки — дуже емоційні та балакучі тварини. У більшості випадків вони, так само як і люди, терпляться від самотності, тривоги чи стомлення.

Щоб завоювати дружню прихильність і прихильність домашнього вихованця, треба навчитися бачити навколишній світ його очима і розумітися на його почуттях і емоціях.

Нерідко це буває зробити складно, адже кожен пухнастий улюбленець є неповторною індивідуальністю. Також рівень інтелекту різних кішок може дуже відрізнятися.

Чи розуміють коти людську мову

Коти проживають поруч із людиною протягом кількох тисячоліть, але все ж таки ми так до кінця і не навчилися їх розуміти.

  • Більшість власників котів цікавиться питанням, чи розуміють кішки людську мову.
  • Численні дослідження показують, що домашні вихованці можуть розуміти людську мову (приблизно до 100 слів), але про повне розуміння не йдеться.
  • Кішки запам’ятовують лише окремі слова, але найкраще вони сприймають інтонацію, з якою ці слова були сказані. Також добре коти запам’ятовують своє ім’я.Звірі по голосу виразно відчувають, коли господар злий чи радісний, сумний чи сердитий. Поводяться кішки відповідно до почутих інтонацій.